| Nicky29 a întrebat:

Sa zicem ca cineva are un plan bine ascuns. Un plan din care voi ati iesi in pierdere sau in castig.Cand incepe sa il puna in desfasurare voi banuiti ceva negativ(aceasta banuiala negativa vine din senzatia de autoprotejare), apoi cu timpu apar tot felul de persoane care va avertizeaza. Apar unele semne(negative sau pozitive nu stiti cum se le interpretati) care le remarcati voi dar nu stiti daca e din cauza ca gandirea voastra a fost influentata de alte persoane sau din cauza ca planu a avut o mica eroare si voi ati sesizato.
Acum intrebarea mea e ce ati face ati lasa planu sa isi urmeze cursu incercand sa tineti aturile de partea voastra sau ati incerca sa opriti acest plan chiar cu riscu ca planu sa fi fost unu pozitiv pentru voi?
Ideea este ca in final tot in pamant o sa ajungem dar depinde cum alegem sa traim.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred, ca m-as amuza teribil, sa stiu ca sunt atat de importanta pentru cineva, incat isi face tot felul de planuri legate mine, ca sa...ca sa ce? As rade din umbra, m-as bucura de spectacol si, cel mai probabil, n-as da de inteles, ca stiu deja totul.
... uneori e funny sa faci pe proasta.

NOname
| NOname a răspuns:

Harciog, prietene, ma bucur ca iti faci griji pentru mine. Stai linistit, nu e cazul (sau poate e, mai stii?)!winking

| Flav a răspuns:

Ma, a zis Basescu ceva despre vreo lege daca ne apucam de filosofat? Ce treaba are toata caricatura de text, cu ultima afirmatie? Tu imbini s.la cu prefectura?

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu nu nu.Nu înțeleg nimic! Cred că mă joc prea mult noaptea la calculator, altfel nu-mi explic de ce nu mai înțeleg nimic din ce se întâmplă în ultima vreme la categoria asta. Sfatul meu pentru tine--> ascultă-ți rațiunea, nu te va lăsa la greu.

| mgtow a răspuns:

Depinde cum merge planul, daca aflu de el si vad ca merge bine il las sa decurga dar daca nu stiu nimic atunci nu pot face nimic.

| Pomar a răspuns:

Nu risti nu castigiwinking

| Nicky29 explică:

Concentrativa sa ma lamuri si pe mine cu intrebarea mea. E una din putinele intrebari care le-am formulat mai logic :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu pute-ai sa o spui mai pe sleau? de ce ai ocolit atata? pe cine vrei sa imbrobodesti? aceeasi marie cu alta palarie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea bagi multe persoane cu avertizari fara teama de a te bulversa.Intii si intii stai sa vezi clar daca exista un plan, daca cel putin exista o anumita dorinta de a te rani din partea cuiva sau e numai frica asta care ti-a golit mintea si a ramas numai ea.Intii si intii te convingi ca e intr-adevar un plan malefic dar fara alte interventii si avertismente din partea a terte persoane care n-au nici o legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname e bene s-o faci dar teribil trebuiesa ai grija sa nu ramai asa.