| Valentin_Olariu_1988 a întrebat:

Sa zicem ca un om orb sau un om cu probleme de vedere moare, cele 40 de zile care umbla pe pamant, vede?

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu îl mai vede nimeni umblând si nu, nu vede. El nu mai e pe pământ, e sub pământul. Sufletul nu e in dimensiunea asta si poate ca nu exista.

| SG1995 a răspuns:

Obvious nu, e mort dreacu'.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cine dracu il vede umbland?winking laughing laughing laughing

| Romanul86 a răspuns:

Umblă doar 3 zile! Morții toți vor învia la Judecata de Apoi cu vârsta de 33 de ani complet sănătoși. Da desigur, că vede.

Răspuns utilizator avertizat
| nelyjoly a răspuns:

Ce naiba e de domeniul SF-ului ce spui tu.

| pisciutza19 a răspuns:

Logic ca nu.