| nycoleta1995 a întrebat:

Cate ore de chimie se face la profilul biochimie? dau funda

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Depinde, eu fac 3[atatea sunt in orar dar poti face mult mai multe daca ai dirig de chimie] si sunt a 10-a. De la anul cred ca voi face 4. Dar depinde foarte mult si de liceuhappy

6 răspunsuri:
| bye a răspuns:

In general, 3-5 ore pe saptamana.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Dacă profilul se numește Biochimie, poți să faci în fiecare zi câte o oră de Chimie, cât și de Biologie.
Acum depinde și de liceu.

Toate cele bune!happy

| PlayPipo a răspuns:

Sal. Eu am o verisoara la bio-chimie si mi. a zis ca este greu daca nu iti place laughing. ea face 2 ore de chimie 2 bio si 4 mate... sper ca ti.am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua in a 9-a si a 10-a. Si dupa aia 3 parca. Profilul se chema Stiinte ale naturii, din cate stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi Nicoleta, invata mai intai Limba Romana, ca iti trebuie la liceu, crede-ma.Cate ore se face sau se fac...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se face...