| andrei38 a întrebat:

Sall. Voua vi sa-au intamplat ceva paranorman? spuneti-mi si mie povesti paranormale care vi s-au intamplat da adevarate nu minciuni.Mentionati si la ce varsta vi s-a intamplat.

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mi s-a sculat, in timp ce ma uitam la un film horror. Aveam 15 ani. Bausem numai vin.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Flav):

Aici e problema, daca beai bere te ceredeam!

| Ioscaa1 a răspuns (pentru Flav):

Ba Raspunsu tau mi-a placut foarte mult mai ales cand l-am citit mam **** pe mine de ras

| andrei38 explică:

Am gresit, nu povesti si intamplari.

| andrei38 explică:

Sunt o multime de dovezi trebuie doar sa stii sa cauti.

| andrei38 explică:

Scuze pentru greseli

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

E mult de pofestit dar atat pot spune casa parasita, usa lasata deschisa, revenit, usa inchisa, 3 insi tragem de usa, usa nu se deschide, dam drumul la clanta, dupa 3 secunde apas doar eu pe clanta si se deschide de parca ar fi deschiso cineva... Casa avea toate geamurile deci usa nu ar fi trebuit sa se inchida in primul rand...

| Omulrational a răspuns:

O poveste paranormala este chiar Romania.

| ROB3RT89 a răspuns:

Crezi in paranolmal? Daca ar veni macar un utilizator cu o dovada concreta in acest sens as spune"jos palaria"

| saidkique a răspuns:

Nu exista asa ceva, cel putin eu unul nu cred in ele.

| AmeMiss a răspuns:

La 15 ani, veneam de la un prieten la 3 dimineata si am insistat sa nu ma insoteasca (faceam doar vreo 7 min pana acasa). Cand coboram pe drum(de tara) am auzit in spatele meu ca si cum ar veni o caruta cu cai, ceea ce e destul de normal, oamenii ajung tarziu din padure cand merg dupa lemne toamna. Ceea ce m-a socat a fost ca auzeam foarte bine ca se apropie de mine dar cand ma gandeam ca ma ajunge m-am intors sa ma uit si...nu era nimic, nimeni pe drum! M-am speriat putin si am grabit pasul pana acasa.Tot am incercat sa caut o explicatie la asta dar nu am gasit.big grin paranormal? nu stiu dar mi-ar placea cei care nu cred in asa ceva, sa explice ei ce s-a intamplat de fapt...

| LoL a răspuns:

Azi dimineata mi s-a intamplat.
eu mancam un bol cu cereale si m-am dus pana in camera si apoi cand m-am intors bolul era gol.

hai ma ce postati toate idioteniile aici? exista si D/s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! eu cred ca s-a intamplat ceva cu mine intr-o zi cand dormeam, pe la 2-3 noaptea m-am sculat si nu puteam sa ma misc sa ma scol normal adica parca cineva sau ceva ma tine pe loc si am inchis ochii 3-4 secunde ma trecuse cu fiori si cand m-am sculat din pat,eram transpirat. Crede-ma nu mint la ce imi foloseste sa mint in fine eu in acea zi nu ma uitasem la film horror in general mie imi plac filmele de comedie, actiune, aventura,documentare. Iar care le urasc sunt filmele horror ca imi raman memorate in mintea mea si nu prea mai pot sa le uit, Sf. naspa de adormit copii si camatat. Dumnezeu te protejeaza la fiecare secunda la fiecare minut la fiecare zi din viata tuturor oamenilor cei care il iubesc si au abatere de a face bine si care se caiesc cu adevat ca au facut rau ii protejeaza,cei care nu cred in el si ii ia numele in desert si in badjocura nu sunt protejati, stii Dumnezeu daca vrea ingaduie Satanei sa te faca sa iti fie frica dar nu sa te omoare este limitat de Dumnezeu care nu-i ingaduie sa se apropie foarte mult de om. In ziua de astazi nimic nu mai este sigur, daca te gandesti putin si realizezi ceva ex. ( omul ii trebuie mancare, bautura, oxigen pentru a trai, dar omul cand ii este scris sa moara moare si din somn fara sa stie, cum ai dormi si nu te mai scoli decat dupa un anumit timp de ore cat permite corpul uman adica nu stii cand te duci pe acest pamant trebuie sa faci cat mai mult bine si sa crezi in Isus Hristos fiul lui Dumnezeu si vei fi iertat, este atat de simplu pentru. uni si atat de greu pentru alti.

| davidtm a răspuns:

Deci practic, astazi dimineata am luat chiloti pe mine si cand m-am intors i-am vazut pe bunicu.

| xpiciu a răspuns:

Salut. Si mie imi plac fenomenele strani, Paranormal. Ma uitam in fiecare vineri pe discovery la "Fenomene Stranii" era un episond unde intr-o casa era ceva paranormal. Femeia din rolul principal se trezea in fiecare noapte la ora 3... Povestitorul a comentat ca ora 3 noaptea este ora "demonilor" sau com vreti sa ii numiti. Ce vreau sa adaug e ca dupa vreo saptamana am inceput sa ma trezesc in fiecare noapte la ora 3 fix ma uitam la ceas straight face. Acum nu pot sa zic daca am ramas cu acea poveste in minte dar e imposibil sa te trezesti mai multe nopti la rand la ora 3 fix...happy Sau mai intamplat cate ceva cand eram eu mai mic. Mia explicat mama dupa cativa ani cand crescusem mai mare si puteam "gandi" adica sa nu imi mai fie frica. Eu cred in paranormal