| Sawarekh a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie niste cafenele sau muzee, locuri interioare, orice in care sa iasa poze foarte artistice?

In ultimu timp am tot facut poze doar afara, in oras si in natura, acum as vrea sa fac poze si undeva in interior sa imbin cumva stilul cu design-ul de interior, conceptul artistic.

Răspuns Câştigător
| Smmo a răspuns:

Fostele palate in general, Opera, Caru' cu bere, Libraria Carturesti, Muzeul de Arta, Muzeul George Enescu mi-a placut mult - dar inca se renoveaza. Ai spus bine cafenele, muzee - cauta site-urile lor pentru ca te poti orienta daca seamana cu ceea ce vrei sau nu. Doar ca este posibil ca in unele sa nu ti se permita sa fotografiezi cu blitz, iar la altele sa fie taxe mai mari sau mai mici.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Carturesti din centrul vechi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In gara Burdujeni. Sau aia din Stockholm.
N-ai zis in ce zona, deci... Drum bun!

| Sawarekh explică (pentru NoTurbinaNoGood):

In zona Bucuresti, clar happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Sawarekh):

Clar pentru cine?
Site-ul e.ro nu.buk

| ValentinMihai78 a răspuns:

Muzeul satului, muzeul militar, muzeul de artă, muzeul național etc.

| Cherciumihai a răspuns:

Atelierul de pictură al unchiului Sapro din trupa Morometzii înființată în anul 1993. cool Se află le B-dul Regina Maria numărul 54 wave