| DarkOfNight a întrebat:

Salut TPU,am auzit multe vorbe ca NASA ar ascunde multe lucruri in special existenta extraterestrilor,ce credeti ca cei de la NASA comunica cu ei? si mai am o intrebare, s-a stabilit cumva plecarea pe marte in urmatorii ani? si cat ar face pe drum pana acolo? Fundaaa big grin

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

E clar ca au descoperit ceva acolo sus daca fac atatea experimente si atatea investigatii bazate pe spatiu..si e normal sa mai fie si alte specii in afara noastra care sa fie superioare doar ca ganditi-va, daca se afla de existenta extraterestrilor cade biblia si se trezeste lumea la realitate ceea ce va duce la niste ani grei si razboaie, revolte.dar e clar ca exista aceasta specie, adica extraterestrii..doar ca ne sunt ascunse o gramada de lucruri..cat despre plecarea pe marte si drumul pana acolo nu stiu sa te ajut dar cauta pe net. posibil sa gasesti.
Am auzit ca vor sa studieze si un meteorit..stiu ei ceva despre toate.dar nu ne spun si noua..suntem prostii lor si ne lasam pacaliti de minciuni.

| DarkOfNight explică (pentru OMEGALIN):

Ce raspuns inteligent big grin

| OMEGALIN a răspuns (pentru DarkOfNight):

Daca era pentru mine, multumesc!
Trimite-mi daca vrei un mesaj sa discutam mai multe pe subiectul acesta...happy

| DarkOfNight explică (pentru OMEGALIN):

Alin,nu pot face nimic ca nu am emailu confirmat ca am uitat parola...nu iti pot da mesaje

| OMEGALIN a răspuns (pentru DarkOfNight):

Da macar ceva de messenger, ca sunt pasionat de subiectul acesta si as dori sa vorbesc cu cineva...happy

| DarkOfNight explică (pentru OMEGALIN):

Da-mi fb tau

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Area 51 apartine armatei americane...

| Wehrmacht a răspuns:

Si ce conteaza? Nu inseamna ca este ceva extraterestru. Orice tara sanatoasa la cap ascunde chestiile care o priveste numai pe ea.Acolo poate sa se faca si chestii de lupta sau spionaj.
Si daca nu ni se spune despre niste descoperiri exista si motive.Majoritatea sunt atat de idioti incat or sa vorbeasca numai despre asta sau or sa interpreteze cum vor ei.Deci mai bine sa tina numai pentru ei.Este de ajuns sa spui ca s-a gasit o bacterie extraterestra ca sa vina un idiot si sa inceapa sa spuna despre nu stiu ce pericol din spatiu.

| sublime89 a răspuns:

Nimeni de pe pamant la ora actuala, nici macar NASA nu are capacitatea de a ascunde existenta extraterestrilor sau mai ales de a comunica cu ei in mod regulat fara sa afle altcineva.

In anii 2030 NASA ar vrea sa trimita un echipaj uman pe Marte. Un drum dus ar dura cam 7 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil,nu neg!