| Daiurs28 a întrebat:

Am o problema de multe ori degetele de la maini si picioare sunt foarte reci si ma dor...si noaptea cand ma pun in pat trebuie. sa am ceva sursa de caldura altfel nu mi se ingalzsc degetele.
Ce sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FOTOmodel99 a răspuns:

Ai circulatia foarte proasta, du-te si cere-i farmacistului un sfat si spune-i ce problema ai sunt unele pastile care ajuta la circulatia sangelui in maini si picioare, asa mi se intampla si mie

5 răspunsuri:
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Maseaza-le des, unge-le cu crema si poarta manusi.

| ThePathWalker a răspuns:

Ar trenui sa mergi la un medic, fiindca exista multe afectiuni destul de grave cu efectul asta. Acum, nu o sa ai sindromul Marphan, dar mai bine te asiguri ca esti sanatos.

| Loker a răspuns:

Problema asta o am si eu! E de la circulatia sanguina. Trebuie sa te duci la doctor sa te consulte si sa iti dea ceva pastile pentru asta.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Precizati varsta si daca consumati alcool sau tutun. Daca consumati una dintre ele, este de la circulatie. O zi buna.

| anamariatintu1382002 a răspuns:

E din cauza circulatiei sangelui.