| DustyMan a întrebat:

Am o problema, deci cand joc fotbal/basket si ma lovesc in degetele mari de la maini si picioare incep sa ma doara rau o zi sau doua, dar nu m-i l-e rup. Ati putea sa imi spuneti de ce?

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare DustyMan! Este normal sa te doara, este din cauza impactului creat cand lovesti mingea sau cand iti vine mingea in degetele de la mana.O seara frumoasa sa ai in continuare

2 răspunsuri:
| Cosmin1115 a răspuns:

Iti tai cumva unghiile prea din carne?tongue

| cluck a răspuns:

Probabil ca le luxezi... de ce nu te duci la medic? poate iti da ceva calciu pentru legament oase incheieturi.