| Bogdiii93 a întrebat:

Am si eu o intrebare,la care doresc sa mi se raspunda cu sinceritate! Exista,sau s-a infiintat un anumit fel de microcip,care odata implantat pe creier,te-ar putea agita,sau sa iti dea stare de agitatie,sa nu poti fii linistit, cand esti controlat? Nu luati in ras, raspundeti-mi cu sinceritate.Multumesc!

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu, dar exista frecvente joase care rezoneaza cu frecventa creierului si induc stare de agitatie, panica si in unele cazuri chiar moartea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Este dincolo de realitate.S>F-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cat bobul de orez, implantat direct in cortex care iti afecteaza memoria, esti convins de unele lucruri care de fapt nu s-au intamplat, induce paranoia si in general e detinut de marile corporatii...sincer, nu mai tin minte cum se numea filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nevoie de microcip pentru asa ceva.
Stresul zilnic este deja suficient, stirile de rahat de la tv si ziare, tel mobil, soacra,copilul,vecinul,mecanicul, starea vremii, seful etc.

| Maria_Stefania_1990 a răspuns:

Nu exista.