| madtiger a întrebat:

Daca ai intalni pestisorul de aur si ti-ar indeplini 3 dorinte. Care ar fi acelea? laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi dea tinerete eterna, dragoste nemuritoare si putere sa-i fac fericiti pe cei care m-au facut candva fericita...

30 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da ce aveti frate cu cta de vreti sa va mutati aici?laughing
Eu chiar nu stiu acum ce mi-as dori...probabil mi-ar veni pe moment daca as avea eu norocu` sa intalnesc un pestisor de aurlaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pacat ca sunt numai 3 dorinte sadNu puteau sa fie mai multe?sad
-Sa fiu sanatoasa si fericita alaturi de familia si de prietenii mei love struck
-Sa am un viitor bun
-Sa imi cumpar toate magazinele cu haine care exista laughing

| Antrax a răspuns:

Sa imi mai indeplineasca cateva dorintze nu multe cam 76

| inna a răspuns:

1. Sa joc intr-un film la hollywood alaturi de actori celebrii, in rolul principalhee hee
2. Sa ma fereasca pe tot parcursul vietii de boli
3. Sa-l intalnesc pe Fat-Frumos.

| JackieSue a răspuns:

N-am eu norocul asta laughing.

| ViVi a răspuns:

laughing sa ajung in SUA
sa stau cu michael jackson laughing acum nu se mai poate
si sa fiu cantareata

| Cryssy a răspuns:

I-as cere o casa, un telefon si niste banutzi.hee hee

| Cryssy a răspuns:

Glumeam, nu stiu ce i-as cere, sincer thinking

| Casiana a răspuns:

1...sa fiu sanatoasa su si cei dragi mie
2...sa fiu iubita de cine vreau euhee hee
3...sa am o cariera frumoasa din care sa castig suficienti bani...

| Gabry a răspuns:

Sa fiu celebra,

Sa fiu sanatoasa,

Si sa am un sot frumos si destept!

Sau...

Mi-as dori sa am 1000 de dorintelaughing

| sorin a răspuns:

Ce vreau eu nu conteaza... sa zica el repede ce vrea, ca ma grabesclaughing

| death a răspuns:

Să-mi spună regulat numerele de la 6/49; să fiu iubit o viaţă şi ceva; să se facă ditamai somnul şi să se aşeze singur pe grătarlaughing

| death a răspuns:

@Taly: OK, adaug la partea cu grătarul ca, în timp ce sfârâie, să îţi îndeplinească şi ţie dorinţele. Happy?batting eyelashes

| ZapaciLaa a răspuns:

Sa nu existe scoala, bani pentru toata viata si o cabana la munte!

| Haydee a răspuns:

1.Sa fie toti oamenii plini de dragoste(fara ura)
2.Sa nu mai existe criza economica.
3.Sa nu fie oameni saracibig grin

| zuzushi a răspuns:

Sa raman sanatoasa tot restul vietii eu si familia mea...

sa am prieteni adevarati, mai mult de 1...

sa nu mai sufar din cauza rautatii celorlalti ( adica sa am mult mai multa incredere in mine )

happy

| machupicchu a răspuns:

De trei ori sanatate fizica si mentala... restul vine de la sine.

| marry a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, iubita si sa ajung ceva in viatawinking

| cutie a răspuns:

1.Sa fiu un actor intr-un film foarte cunoscut(ca sa ma stie toti:X)
2.Sa fiu miss univers
3.Sa traim eu si familia, prietenii mei vesnic:*

| deiutza_9183 a răspuns:

Pfff eu deja mi-am imaginat astalaughing
ar fi sa ma iubeasca mereu
ca familia mea si eu sa fim sanatosi
si...sa am un cos cu banilaughing

| naya a răspuns:

Una singura as vrea...sa-mi dea o minte de 50 si ceva de ani si un corp de 23 pentru tot restul vietii, de restul ma ocup eu.

| aragon18 a răspuns:

1. Sa ajung in SUA :-X
2. Sa fiu sanatoasa si eu si familia mea
3. Sa am prieteni adevarati happy

| lili_1880 a răspuns:

Pai. nu pot sa ma limitez la 3. asa ca i'as cere o bagheta magica pe care s'o pot folosi cand vreau eu si cum vreau euwinking

| madtiger explică:

@ gossip.girl ai grija ca daca ajungi in SUA iei gripa porcina laughing

| madtiger explică:

@ criticul. eu cred ca ii ascuns prin ceva groapa de canal sau beci laughing

| Bogdan_6077 a răspuns:

1 sa imi mai indeplineasca inca 100 de dorinte
2 sa traiesc 10 000 ani ( sa raman copiil atata timp )
3 sa zbor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il gasesti tu pe faimosul...pestisor de aur...sa imi dai un beeprolling on the floor
Pana atunci ma gandesc... ce am sa ii zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai salut
1 multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi
2 sa pot vorbi cu toate animalele...
3 sa fiu iubita de cel care imi place toata viata,,,
restul cred ca vine de la sine, banii nu-s totul...pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa-mi pot schimba trecutul si sa-mi pot asigura viitorul si in prezent as fi fericita.
P. S: daca as prinde pestisorul de aur l-as tine secestrat in propriul meu acvariu si l-as santaja pentru mult mai multe dorinte...tongue