| AvalohAlyn a întrebat:

Sfârșitul lumii va veni în 2050 când va fi un cataclism planetar.Așa scrie în cartea de previziunil a lui Ioan Istrate, urmașul roman al lui Nostradamus.
Ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Părerea mea este că doar Dumnezeu Tatăl știe când va veni cu adevărat.

| Simpatic a răspuns (pentru Celcestietot):

Si Fiul si Duhul Sfant, tinere Sf.Treime este pe picior de egalitate, totodata unul si acelasi Dumnezeu, intre Ei nu exista ierarhie, deci daca stie Unul stiu Toti!

| Celcestietot a răspuns (pentru Simpatic):

In Biblie scrie :,, Despre ziua aceea și despre ceasul acela, nu știe nimeni: nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl.'' - Matei 24:36

| Simpatic a răspuns (pentru Celcestietot):

Ok

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu cred

| Space1 a răspuns:

De ce ai deschide un astfel de subiect? Nu inteleg! După Nostradamus oamenii vor începe să vorbească cu animalele!