| petretiberiu98 a întrebat:

Sigur oare exista planeta Nibiru sau Planeta X si va livi pamantul?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Astronomii au dovedit ca exista, dar ca se va ciocni inca nu, nu se stie, dar daca ar lovi Pamantul, atunci noi am afla inca dinainte sa o vedem, pentru ca cei de la NASA ar afla chiar inainte de "termen".

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Posibil. Nu avem de unde sa stim. Eu nu cred dar poate pe viitor mi se va demonstra contrariul.

| king4aday a răspuns:

"juniper a răspuns:
raspuns ales
Astronomii au dovedit ca exista"

Serios? Cine sunt astronomii respectivi? Unde e planeta (coordinate)? NU exista nici cea mai mica dovada, care sa confirme existenta unei planete Nibiru. Sunt mii de astronomi amatori pe planeta. Cum de n-a dat nici macar unul dintre ei de planeta asta? Macar gandeste-te inainte sa raspunzi o aiureala incredibila.

| Brotacelu a răspuns:

Cred ca te-ai uitat prea mult la filme... [mai ales la Avatar] laughing) rolling on the floor))

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Chiar nu cred ca se va intampla ceva de genul.Sunt ani buni de cand tot auzim stiri din astea...si nimic.Numai Dumnezeu stie...

| trabardie a răspuns:

Intra pe www.abovetopsecret.com.Acolo poti citi mai multe, de la teoria conspiratiei, ozn, paranormal inclusiv despre planeta x sau Nibiru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juniper ce te face sa crezi ca cei de la nasa nu cunosc adevarul? Sau crezi ca guvernele ar recunoaste public de incapacitatea de a se impotrivi divinitatilor? No vor face pina in ziua aceea.PA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petre, eu stiu ca planeta Nibiru exista.Eu stiu ca planeta Nibiru va ciocni pamintul. Dar nimeni nu stie cind se va intimpla asta. Bine, toti zic ca in 2012. Eu sint sigura ca echipa NASA stiu cind se va intimpla.Doar ca nu vor sa ne panicheze si de aceea pastreaza secret. Da! Planetele se vor ciocni. Dar tucmai peste 9 ani. Poate nu-i asa mult.Cum se pot ciocni in 2012 daca atunci planeta Nibiru nu e destul de apropiata de pamint.Paaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni, zau asa, Nibiru trece prin sistemul solar de vreo 4 miliarde de ani. Niciodata nu a lovit Pamintul pentru ca orbita ei este intre Marte si Jupiter. La trecerile ei prin sistemul solar au loc cutremure, eruptii vulcanice si cateodata si modificari ale axei polilor dar omenirea a supravietuit de fiecare data. Nu va mai lasati manipulati chiar de toate rapandulele de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am 99% sure that there will be nothing. It is a fallacy.

| Adela_9686 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie asta, dar totusi cred ca te-ai uitat la prea multe filme, deja ai prea multe SF-uri in cap happy

| ottonnnel a răspuns:

Sunt multe documentare pe youtube. Da-i un search. Sunt multe care te-ar putea face sa crezi ceva sau cat de cat sa ramai pe ganduri! Sunt multe site-uri gen : paranormal, conspiratii. Te sfatuiesc sa citesti si despre Noua Ordine Mondiala. A si ca un exemplu ce poate fi demonstrat prin poze de pe net sau practic : ai o bacnota de 2 dolari americani, indoaie-o pe lung si atunci ai sa vezi wtc in flacari happy

| ovidiu96 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul, nu te lua dupa kakaturi de astea, pusi sa sperie oamenii