| SaveTheNature a întrebat:

Spuneti 5 lucruri pe care vreti sa le faceti pana la sfarsitul vietii:d

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

Păi...
1. Să ajung ceva în viaţă, adică să am un loc de muncă care să-mi placă şi să fie şi bine plătit, cât de cât...să nu fiu o legumăhee hee
2. Să am o familie: un soţ care să mă iubească aşa cum sunt şi copii happy şi să fim fericiţi, să facem totul împreună happy

Cam asta ar fi mai important, acum nu o să fiu ca ceilalţi şi să zic că vreau un laptop şi o maşină de lux laughing, că până la urmă nu asta e important în viaţă...

13 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

1. Să ajung la concertul System of a down.
2.Să fumez marijuana.
3.Să mă mut într-o casă într-un loc pustiu ori singură ori cu un/o amic/ă.
4.Să știu să când bine la un instrument.
5.Să proiectez o casă în stilul gotic care chiar să fie construită.

| FucktheSystem a răspuns:

Habar n-am încă, dar până mor am eu timp să-i vădhee hee

| SaveTheNature explică:

Nu mai bine ai cauta mijloace de "remediere".Iti dai seama ce merite ai avea daca ai reusi sa transformi tiganii? Vina nu e a lor, ci a noastra ca nu gasim solutii pentru a gasi solutii(nu moartea) pentru ai remedia.Suntem foarte prosti!

| MariaO a răspuns:

Hmmm, sa vedem big grin
- sa am atatia bani cat sa nu am ce face cu ei
- sa fac un credincios sa devina ateu
- sa invat sa cant la chitara
- sa ma autoeduc cat de bine pot( pentru ca educarea vine din noi, nu din scoli)
-nu m-ar deranja sa ajung la conducerea tarii asteia laughing

| MariaO a răspuns:

Care SOAD sa vina bre, nu s-au despartit?

| FucktheSystem a răspuns (pentru MariaO):

S-au și împăcat între timp, și se zvonește că o să vină la OST fest anul ăsta.

| MariaO a răspuns (pentru FucktheSystem):

Foarte tare! Adevarul e ca nu am mai avut timp sa vad ce au mai facut, dar e bine ca am aflat big grin Deci am ce sa fac in iunie.

| FucktheSystem a răspuns (pentru MariaO):

Ne vedem concert atuncihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sti ca apucam sf vieti ce naiba pui intrebari asa stupide / ce as vrea sa fac acum 1 sa am cont nelimitat in dolari 2 in euro 3 in lire 4 sa te fac sa gandesti intens incat sasi bag stinta in cap/ 5 sa ascult un nou album paraziti

| Danielicious a răspuns:

1.Sa conduc o masina, fara preferinte :]], asta daca mai apuc sa iau carnetul:]]
2.In ultima seara sa stau la TV cu punga de pufuleti in mana, uitandu'ma la un film horror.
3.Sa ii spun bunicii ca nu imi place cum gateste x_X, fara sa imi fie frica ca ma pune sa imi fac singura de mancare:[
4.Sa ii reamintesc lu' BFF cat de desteapta estraight face si lu' iubb' cat de mult tin la el big hug
5. Daca deja ma gandesc la moarte...:]]

| Flowerz a răspuns:

Sa ma razbun pe cei care mi-au facut rau laughing haha...

| denysyk a răspuns:

1) sa te fac pe tine sa nu mai pui intrebari stupide
2)sa iti inchid gura
3)sa termin facultatea
4)sa am un servici
5)sa reusesc tot ce am spus mai sus

| SaveTheNature explică (pentru denysyk):

Uite primele 2 dorinte nu o sa ti se indeplineascalaughing