| MoreTime a întrebat:

10 lucruri care va doriti sa le faceti pana la sfarsitul anului 2010. Funda va primi cel care mi se pare ca are cel mai "interesant plan" pana la sfarsitul anului 2010.

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Am si pregatit o lista la inceputul anului 2010 cu planurile care pe ambig grin:
-sa fiu mai ambitioasa si optimista;
-sa imi fac un prieten care sa ma iubeasca;
-sa am multi, multi prieteni sau cativa dar adevarati;
-in vacanta de vara sa nu-mi mai irosesc timpul la calculator;
-o noapte petrecuta in natura, cu cortul sau in parclove struck;
-sa privesc luna plina impreuna cu iubitul;
-sa dansez in ploaie;
-sa plang de fericirehee hee;
-sa ma bucur de orice lucru bun;
-sa scriu cateva poezii;
-sa citesc mai mult;
-sa ma gandesc de doua ori la luatul unei decizii;
-iarna sa fac multi ingeri de zapadalove struck;
- sa merg in Grecia.
Cam astea ar fi unele dintre lucrurile pe care le-as dori in acest an, insa nu toate sunt realizabile^^. Sper ca toate dorintele noastre sa se indeplineasca! Aa si multa sanatate tuturorhappy

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ce scriu eu sunt pur si simplu dorinte aprinse dar nu toate sunt realizabile asa de usor.

1. Lansarea unui volum de poezii decent
2. Gasirea unei relatii in care sa ma simt implinit, sa pot spune : Ea e!
3. Sa reusesc sa imi fac prieteni buni si sa pot face mai puternice relatiile pe care le am acum
4. Sa termin sesiunea fara nicio restanta
5. Obtinerea unui nou telefon
6. Sa invat o limba noua
7. Sa citesc un pic mai mult
8. Sa pot avea si eu o vacanta in care sa ma distrez cu adevarat
9. Sa fac o vizita cuiva drag
10. O schimbare in bine in felul meu de a fi

| Romancutza a răspuns:

1.Am de cand sa petrec o vacanta superberba (nu conteaza unde)
2.Sa imi fac prieteni noi.
3.Sa ma distrez.
4.Sa imi cumpar o masina(tu ce imi sugerezi?)
5.Sa petrec 2 saptamani la munte cu prieteni.
6.Sa stau si la pc.
7.De revelion sa ma intalnesc cu persoane noi pentru cain 2009 mim intalnit cu ppersoane noi si mi-a placut de cineva.
8.Sa fac o vacanta doar eu si prietenul meeu.
9.Sa merg la un concert.
10.Sa devin cantareata.
Tu ce ai de gand sa faci anul asta? sper sa ti se pare interesant programul meu. pot primi fundita te rog frumoslove struck mersikiss.

| AddaXD a răspuns:

1. Sa merg in Italia
2. Sa imi iau un catelus
3. Sa imi iau un telefon nou
4. Sa imi iau laptop nou
5. Sa descopar site-uri care nu sunt plictisitoare (mai multe)
6. Sa ma uit la toate filmele noi care apar
7. Sa merg la multe parcuri acvatice
8.Sa ajung la 2000 de poza pe care le-am bagat pe sunphoto
9.Sa invat mai multe smecherii pe skate
10.Sa ma distrez in general

| marrr a răspuns:

Scuze, am pus prea multe dorintelaughing nu am vazut ca ai un numar limita:-s...

| Fvn a răspuns:

Sa-mi renovez camera, conform planului meu, SINGURA!

| AidaAmaranta a răspuns:

Vreau sa ma duc la Dracula,smug sa ma suga si el de sange.asa...vreu sa ma inbat pana am sa vomit... vreau sa dau o petrecere super tare in care sa chem cativa baietii.

| GreenSky a răspuns:

Tam tam love struck Deci:

1. Sa imi cumpar o chitara si bineinteles sa invat sa cant!
2. Sa imi cumpar un snowboard nou!love struck
3.Sa imi cumpar un chinchilaaa!
4. Sa imi conving pariinti sa ma lase sa plec cu prietenul meu.
5.Sa am o vara superbaa in Ungaria!
6.Sa imi fac o gramada de prieteni!
7.Sa citesc cele mai tari carti!big grin
8.Sa vad Delta Dunarii!
9.Sa plec cu cortul.
10.Sa imi scriu toate gandurile intr-o agenda.

| ѕΣЯJ χd a răspuns:

1.Sa-mi bag din nou pierce in limba!:X
2.Sa fumez o marijuanna!:>
3.Sa fac sex cu prietena mea.:)
4.Sa ma duc in Grecia.
5.Sa dau burtica jos.:))
6.Sa fiu la strand toata vara.
7.Sa-mi cumpar ATV!
8.Sa ma las de tigari.=P~
9.Sa-mi cumpar un telefon nou si un iPod.
10.Sa devin Expert User pe www.tpu.ro;)

| asdfghgiklgk a răspuns:

Sa merg in italia, sa dorm pe plaja, sa-mi fac un tatuaj, sa merg la toate petrcerile/betiile, sa invat sa-mi ating nasul cu limba, sa-mi inving frica de gaini, sa merg in belgia numa ca sa le gust ciocolata, sa merg in pijama la scoala, sa invat sa conduc o motocicleta, sa invat sa fac site-uri web.

| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a răspuns:

1.Sa invat sa zbor

2.Sa vizitez Europa cu iubitu

3.Sa ma imprietenesc cu o stea de pe cer

4.Sa-i dau naturii o imbratisare

5.Sa redefinesc frumusetea

6.Sa invat moonwalk

7.Sa adorm in varful turnului eiffel

8.Sa ma catar pe Mt. Everest, sa sar din varful lui si sa supravietuiesc

9.Sa invat limbajul corpului

10.sa zambesc

stiu.sunt o visatoare big grin