| sweetela a întrebat:

Cum mai este aproximativ o saptamana si cateva zile pana la terminarea anului 2016, ce va propuneti sa faceti? Adica ultimele lucruri pe care vreti sa le faceti anul acesta care ar fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi fac curat in dulapuri laughing

| 6Anonim9 a răspuns:

Cate fapte bune incap.
Icerc sa fac totul sa iasa perfect. De exemplu daca stiu ca nu o sa mai merg la fotbal pana anul viitor, vreau sa fie un meci perfect. Daca nu ma mai intalnesc cu colegii, sa-i salut pe toti. Incerc sa-mi controlez emotiile si gandurile ca in noaptea de revelion sa fiu 100% incarcat cu energie pozitiva si veselie.