| ana_5098 a întrebat:

Stiu ca exista o posibilitate de a putea vedea pe facebook cine te'a vizitat in ziua respectiva, dar nu si cu o saptamana sau cu o luna in urma. Problema mea este ca nu stiu cum stie cineva?

Răspuns Câştigător
| AnaMariaP9 a răspuns:

Era o aplicatie "chi ha visitato" parca se numea, da am incercat si eu sa o folosesc si cica au niste probleme interne de nu merge acuma...cica o s-o aranjeze curand

1 răspuns:
| AdriannaAdry a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa ceva te crezi pe h5 cumva?
facebook-ul nu are aceasta optiune si nici nu cred ca o sa o adauge prea curand