| MagikTrouBless a întrebat:

Intrebarea ce chinuie femeia este aceea ca de ce ea daca se culca cu mai multi barbati este considerata curva, iar barbatii nu? dar sa gandim logic. daca o cheie deschide mai multe lacate,ea este o cheie speciala,ceva ce iti doresti sa ai. In schimb, un lacat care este deschis de mai multe chei diferite. este ceva foarte prost facut. Ce ziceti de asta?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Hai sa lasam filozovia este clar ca sti deja raspunsul.Acum iti voi spune parerea mea despre curve.Eu consider o femeie ca este curva atunci cand nu iubeste barbatul dar totusi face sex cu el.Atata timp cat o femeie iubeste si cauta sa aduca fericire celuilalt de langa ea eu o consider cu mana pe inima femeie adevarata.Curvele sunt scursurile societatii si sper ca m-am facut inteles.

| MagikTrouBless explică (pentru Narfundo):

Da sa traiti! ...ai funda kiss pentru cel mai exact raspuns chiar daca am simtit deja putina rautate

9 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

"daca se culca cu mai multi barbati este considerata curva". Orice argumente aduci, tot la ideea asta raman.

| MagikTrouBless explică (pentru UbexFlo):

Stiu.laughingrolling on the floorsi eu sunt de aceeasi parere (ps: cheia este dick, lacatul este pussy. Barbatii au o "cheie speciala", daca o femeie este "deschisa" de mai multe "chei" inseamna ca e "stricata" laughingrolling on the floor

| UbexFlo a răspuns (pentru MagikTrouBless):

Te iubesc laughing Iti dau un suc.De unde esti?laughing

| MagikTrouBless explică (pentru UbexFlo):

Haaaaaa, ce bestie...i-auzi ma iubeste femeile si e moarte dupe minelaughingrolling on the floor)))***.

| UbexFlo a răspuns (pentru MagikTrouBless):

laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia nu este curva daca se culca cu mai multi barbati. Renuntati la aceasta prejudecata. Sufletul unei femei trebuie sa fie un imens ocean plin de secrete.

| MagikTrouBless explică (pentru anonim_4396):

Nu-i vb ca se culca cu mai multi ..ci ca se culca cu altcineva in afara de iubitul ei... oricum nici o femeie nu isi spune secretele intime, sau poate... oricum sunt departea barbatilor. am cv cu femeia in general laughingrolling on the floor

| MagikTrouBless explică:

Mda.exact cum zici : esti un PUI DE GUNOIwinking ramai unde ti-e locul si nu te baga sa comentezi aiureawinking