| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt super fericit.Deci zilele astea m-am spovedit, m-am impartasit, am fost la moastele Sf.Nectarie,cunoasteti pe Sf.Nectarie? Asa si am fost si ma simt mai bineee super bine, cautam duhovnic si mi-am gasit, aveam deznadejde ca nu voi gasi unul, pot sa spun ca tot ce m-a rugat s-a indeplinit.MULTUMESC mult tuturor care m-au ajutat aici pe TPU Numai bine! Exista Dumnezeu! Mi-a demonstrat de cand m-am nascut si pana acum. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ma bucur enorm de mult pentru tine. Dumnezeu raspunde la rugaciuni! Si eu m-am rugat pentru tine,si drept dovada ca Dumnezeu raspunde la rugaciuni, uite, esti mult mai bine.

40 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Nu,faza cu pokemonii trebuia sa ajunga la alta intrebare, mi-a alunecat mana cand am dat edit, frumos ar mai fi fost să se agaţe tipe iar cu ziarul.

| AvalohAlyn explică:

Lumea n-a inteles.Eu am iesit dintr-o suferinta grea.Dar unii nu inteleg.Sa avezi voi suferinte ca ale mele si sa vedeti atunci ce zmei va dati, ateilor.L-am descoperit pe Dumnezeu si ma bucur.Voi cu ale voastre.Pa.

| Necrophagist a răspuns:

Jalnic.

| AvalohAlyn explică:

Ti-am explicat pe mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur pentru tine.

| FucktheSystem a răspuns:

Da, bine, bravo dar de ce ne-ar păsa că l-ai descoperit pe Dumnezeu. Din partea mea poți să-l păstrezi pentru tine.
Și totuși știam că voi, creștinii trebuie să fiți buni, văd că tu ne cam dorești suferințe, interesant.

| AvalohAlyn explică:

Doamne fereste.Cum sa va doresc suferinte?

| FucktheSystem a răspuns:

„Sa avezi voi suferinte ca ale mele si sa vedeti atunci ce zmei va dati, ateilor."

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Eu n-am mai dat pe la bisreica de 4 ani.

| Nymphetamine a răspuns:

Exista blog pentru chestii de genu'. straight face