| anonim_4396 a întrebat:

Terra e femeie sau barbat? Eu cred ca e femeie pentru ca e o planeta mai adanca decat inalta(Groapa Marianelor vs. Everest). In plus, n-am auzit de Tata Natura.

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pai sigur ca e femeie. Niciodata n-am cutreiarat-o cap-coada. Asta pentru ca n-are cap si nici coada (numai cand o ridica).

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Pf, şi eu care credeam că Terra este ceva imens format din straturi de rocă şi metal.sad
Păi, să mă bag pe zeităţi.
Terra se considera a fii zeitate primordială(în cultura religioasă). Prima zeitate a fost feminina, deoarece femeia dă viaţă. Cum, Pământul există dinainte oamenilor, se considera că zeitatea aceasta feminină a existat încă de la începuturile timpului şi că ea nu a fost creată, deoarece ea însuşi crea (pământul dă naştere roadelor şi bla, bla)
Şi, am terminat.

| MortemAeternum a răspuns:

Este androgin, asa impaci pe toata lumea.

| ZvT a răspuns:

Categoric e femeie, una bolnavă şi foarte răzbunătoare atunci când îşi trimite copiii Katrina, Josephine, Teddy, Laura...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca citeai Legendele Olimpului, stiaiwinking

| Abandoned2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca tu ai citit de ce nu-mi raspunzi?

| anonim_4396 explică (pentru Abandoned2):

Cartea aia e mai interesanta, un raspuns direct ii ia din farmec.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreaba Luna! cand Terra era mai bunaciune, a avut loc un contact fierbinte.In urma lui s-a format Luna, trebuie' sa stie.Eu cred ca e hermafrodita...tu nu observi ce munti i s-au sculat.
Cred ca un creationist trebuie sa stie.Cand Dumnezeu a trecut pe langa saraca Terra, a intrebat-o de ce plange, si ea i-a raspuns cu lacrimi in ochi: "cade PDL-ul!", Iar Dumnezeu prin potenta lui ascunza prin Univers i-a zis: "Baga-ti puala-n el!" Si atunci instantaneu a fost dotata cu ceva, Dumnezeu nu scoate vorbe goale si desarte, Sa fie clar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă ia Gaia, dacă îți zic.

| torsi a răspuns:

1. ce te intereseaza asta?
2. oricum nu o sa mori mai destept daca afli si nici mai prost daca nu afli.

| Abandoned2 a răspuns (pentru torsi):

1. Ce te intereseaza ce ma intereseaza pe mine? Daca nu stii ce sa zici nu mai raspunde! Asa se procedeaza!
2. Nu despre asta era vorba.

| alexutza782 a răspuns:

Normal ma ca e femeie esti de c...t