| BlackNight2012 a întrebat:

TPU Nu Vi Sa Parut Vreodata Ca timpul Trece Foare Repede de Exemplu Era 1 Septembrie Si Acuma Am Ajuns Pe 24 Septembrie Nu Vi Se Pare Ca timpul Trece Foarte Repede Si Nu Mai Avem Timp Ce Sa facem A Si Apropo De Ce LA Windows Xp Se Opreste Anul 2099 Atuncia In 2099 E sfarsitul lumii Ca la Microsoft Windows Xp Sau 7 Se Opreste In Anul 2099 de ce dau funda Si ziceti de ce trece Asa Repede Timpu Dau Funda cine imi raspunde

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Cred ca de la scris ti se trage.
Nu Mi Se PaRe DeLoC Ca TiMpUl TrEcE RePeDe, Dar Tu De Ce ScRiI AsA Sa Ne InEbUnEsTi VeDeRea?

Apache
| Apache a răspuns:

Ma dor ochii de la scrisul tau...

| mihaibrasov a răspuns:

Cam aberanta intrebarea, totusi este adevarat ca in ultima vreme majoritatea oamenilor percep timpul trecand mai repede decat inainte. O fi rezonanta Schuman de vina, cine poate sti?