| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un anunt tuturor celor care sunt ingroziti de apropierea anului 2012.
In timp ce sapam la buncar, am auzit o stire: ca timpul "trece" mai repede, se comprima.
Dupa cum vad ca nu mai iesim din criza, de evoluat - observ ca nu evoluam, e clar ca timpul sta, nici nu se misca! Doar vi se pare ca trece!
Concluzia: nu va speriati, nu numai ca nu va veni sfarsitul lumii (unii vor spune ca traim sfarsitul lumii tongue ...sa vina cu argumente!), dar nu va mai veni nici 2012!
Ei, fericiti, fericiti?
Eu sap!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vai Dmonik, ce smechera esti! Tu noua ne spui ca anul 2012 nu va mai veni, dar tu-ti sapi buncar! M-ai derutat complet! Cred ca este sanatos sa ma apuc si eu de sapat (poate ca mai slabesc!), ca ii fi stiind tu ceva de te-ai apucat de o astfel de indeletnicire. Numa' ca aici la noi este munte si se sapa mai greu! Tu unde ti-ai ales locul, ca sa ma orientez si eu? Si-apoi, daca nu vine sfarsitul lumii in 2012 (daca o veni totusi anul la rand), am sa ma aleg cu o pivnita clasa I. Si pentru ca daca nu se va sfarsi lumea, se va continua incalzirea globala, am sa-mi deschid o afacere sub pamant in noul buncar, "La racoare" SRL! S-auzim de bine!

34 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu nu ma tem de moarte, ma tem ca nu va mai exista viata dupa moarte. Nu mi-e teama ca o sa inchei pravalia astazi, maine, poimaine, peste 1 an, peste 10 ani sau peste 50 de ani. Mi-e teama ca o sa sfarsesc pe aceasta nula.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dmonik, timpul nu se comprima nici nu se dilata. E imposibil: timpul nu exista!

Ma scuzi, mai mult nu pot debita, am ceva medicamente in organism.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dmonel, in eventualitatea ca toti o mierlim, cine mai plange dupa noi? Nimenea, sic, sic, sic! O sa avem macar o natura curata!

| Hombre a răspuns:

Asa e cum spune Monika, am vorbit cu masonii si au spus ca s-a răzgândit dar nu se stie cu răzgândenii ăstia niciodata. Dar si eu sap intruna, mereu neobosit, dupa ce mi-am sapat toti prieteni, neamurile, vecini si pe toti de aiurea, acum nemaiavand pe cine să sap, mă sap si pe mine, ca aci' la mine la tara din orice directie vine discutia se inchee cu; stii ba să sapi!? asa e cand te nasti intre sape, deprinzi din faşă mania săpatului.Ptiu, pacatoasa gura... vroiam sa spun ca sap la bunker.

| marrr a răspuns:

Ce naibi, e o tampenie sa crezi in asta. Adica daca ar fi apocalipsa si nu stiu ce tampenii s-ar intampla, ni s-ar intampla tuturor. N-am simti nimic si macar am muri impreuna, dupa nu ar exista viata. Atunci de ce ne temem, daca nu ar avea cine sa ne planga?

| marrr a răspuns:

Am 13 anisori dar nu-i problema de asta ca am mai auzit lucruri de genul, nu-ti face griji. Inteleg aceasta conceptie, dar eu tot raman la a mea

| marrr a răspuns:

Daca mai apuc in ce sens?

Răspuns utilizator avertizat
| Alex0194 a răspuns:

rolling on the floor Multumesc, chiar nu puteam sa mai dorm fara stirea asta laughing Acuma cred ca o sa pot dormi din nou bine

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Eu mai bine stau sa nu mai treaca timpul si sa nu mai vina 2012! ca cica atunci e sfarsitul lumii! deci tu sapi si eu stau tonguetonguetongue

| WickedBoy a răspuns:

rolling on the floorDeci, am auzit si eu de asa ceva si am cateva chestii sa iti explic"
1)Timpul nu se opreste ci se comprima si incetineste cu cateva milisecunde pe an(sau ceva de genu asta)laughing
2)Romania nu iese din criza pentru ca avem persoane incompetente in guvern straight face
3)Fi serioasalaughingCineva a spus "timpul trece la fel pentru toti"si in concluzie daca timul chiar S'ar orpi (cea ce e imposibil)ar disparea tot! Gandeste-te la legile fizicii viteza=distanta/TIMP
4)Imi pare rau sa iti zic asta dar esti mai paranoia decat aia care cred ca vine sfarsitul lumii in 2012laughing

| WickedBoy a răspuns:

Ce organizatie care sa distruga lumea?:O
Nu e nimic de genu astalaughingStiti ca inaintea fiecarui razboi mondial a fost o criza?
Acum ganditivatonguePrin ce trecem noi in momentu asta? In afara de orgasm daca asta vreti sa raspundetilaughingbig grindai te rog fundita?

| WickedBoy a răspuns:

Si aia care se tem ca nu mai e viata dupa moarte au dreptate. Ce e asa de greu sa pricepi? Reincarnare sufletu pleaca, blablabla. Unii puteti spune ca sunt emo dar adevarul e ca :Atunci cand mori te descompui si gata.Ideea asta despre reincarnare a fost creata de mintea bolnava a unor specimene subdezvoltate. Minte care la moarte inceteaza si ea functiile si GATAbig grinasta e totlaughing

| WickedBoy a răspuns:

Firatzi ai dracu cu masonii si cu gaura voastra neagra si cu oprirea timpului ca mi'ati facut atatea griji de mai mai imi vine sa ma sinucidcryingmai stau pe la sectiunea de dragoste si sex unde ma intreaba unii in cat timp isi face efectu un sirop pentru gatcryingviata frumoasa ce stiti voilaughing

| WickedBoy a răspuns:

A zis cineva mai sus ca daca e sa murim o sa murim impreuna si nu o sa simtim nimic. Poi cine nu ar vrea sa moara facand sex? dar nu e chiar asa:-j si daca o sa inceapa un nou razboi mondial o sa fie unul TOTAL NUCLEAR cu rezultate precum http://www.youtube.com/watch?v=HMkP4T-eqig&feature=related

| WickedBoy a răspuns:

Deci daca va fi ceva de genu asta vom muri arsi, carbonizati, radiati pana in maduva oaselor, etcwinking

| WickedBoy a răspuns:

Cel mai frumos ar fi cu gaura neagra. Ar inghiti toata materia si GatalaughingFara durere fara radiatii fara nimic.In cazu ala am muri toti odata. Porbabil tot sistemu solar deodata s. a. m. d

| WickedBoy a răspuns:

Esti prea mica si nu intelegi.Probabil cand o sa fii mai mare o sa intelegi mai multe. Daca mai apucihappy

| WickedBoy a răspuns:

Mare inseamna peste 20 de ani tongueSi daca se intampla ceva in 2012 o sa mai apuci sa faci doar 15 anilaughing

| daniela_9291 a răspuns:

Pai uite cum e treaba cu sfarstitul lumii in 2012. Exista o organizatie care vrea sa distruga lumea.Cred ca ai auzit de organizatia asta: Masoneria:d Cipul este de la masoni.Acestia vor sa distruga 90% din populatia lumii.Masonii au 3 liste:
Prima lista este cu cea a conducatorilor
A doua lista este cu oamenii care stiu de masoni si nu o sa faca nimic
A treia este cu oamenii care nu stiu nimic despre masoni si nici nu vor sa stie
Toti oamenii astia sunt americani(cei din lista)
Ceilalti din europa si celelalte continente o sa fie si ei distrusi.Masonii o sa organizeze cel de al 3-lea razboi mondial.Bine dar nu stiu ce o sa caute in Romania adica nu prea au ce lua de aici, eu presupun ca o sa se duca la tarile astea mai mari:Germania, ilalia, franta, china, japonia, rusia.

| Damian a răspuns:

Aint' that some quantic sheet man...

| Damian a răspuns:

Deci cu gaura care ai sapat-o cum ramane, ca dara nu ai sapat-o degeaba

| Damian a răspuns:

Fun întrebarea oricum

| Anonim_4628 a răspuns:

Eu nu am vrut sa cred ca vine sfarsitul lumii, dar tot imi e frica de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uraaaaaa... ( O )ce veste minunata!
Sau vrei sa ne pacalesti?
Tu iti faci adapostul pentru 2012? De asta sapi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@CoReEa:Xhappy, cipul? Cipul? Ala pe care l-am gasit eu sapând? La naiba! Simteam eu niste prezente...stranii in jur! Erau ei, masonii?
@Criticul, eu sap o piscina sau, mai stii, un tunel pana la piscina ta! Baga sampania la rece, ca viiiiin!
@Agop, m-am trezit atat de bine dispusa si tu... eu am asa o viata mica si tu vrei sa mi-o sperii si pe asta!
@*L*, fiecare cu paranoia lui!
@Dany, ai dreptate, dar incerc sa-mi tin firea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@*L*, jur ca iti dadeam fundita daca scriai "ganditi-va", "Fii serioasa", "ceea ce", "gandeste-te" si adaugai niste virgule pe ici-colo, sa ma faci fericita!hee hee Vezi ce usor sunt de multumit?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, nu va mai faceti probleme. Nu mai apucam 2012 pentru ca ne inghite gaura neagra. Doar n-ati uitat de experimentul de la Geneva.
http://www.220.ro/......dw9vYiA5F/