| puppets a întrebat:

TPU Sfarsitul Lumii este pe 11.11.11 adica 11 noiembrie 2011 va cadea un asteroid pe pamant numit 2005 YU55 si nu va ocolii luna asta e pacaleala de la NASA ca sa nu bage frica in oamenii.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Perfect! In cazul asta, mai ai cam 5 zile sa-ti comanzi un sicriu, ca o sa fie aglomeratie mare si sa nu ramai fara.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Wow,ce frica imi e.dar,pe bune, suntem ca si gandacii (aia pot rezista unei explozii nucleare), ca doar am rezistat la vreo 8 sfarsituri.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Cand o sa incetati cu prostiile astea?
Intelegeti o data pentru totdeauna ca nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii.

| ɔɐıɔ a răspuns:

S-a zis ca va mai fi sfarsitul lumii si in 1999, 2000, 2002,2006,2009,2010,2011,2012,2013,2029,2039 etc...
Tragi si tu singur concluzia

| Crazyfish a răspuns:

Interesant,nu?

| relu008 a răspuns:

Ma bucur ca datele care anticipează sfârșitul lumii cel putin sunt estetice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pe 11.11. 2011 nu este sfarsitul lumii atunci am eu excursie cu liceul[serios vorbesc]funda?

| AliceThai a răspuns:

ASa... si? Care-i intrebarea? happy

| Marzipany a răspuns:

Suntem in decembrie si nu s-a intamplat nimic.Dar am o problema.Toti colgii ma considera medium.Noaptea visez unele chestii care se adeveresc.Azi noapte am visat ca eram in 2012 si ca Nibiru se apropie rapid de noi.Credeti ca se va intampla?

| MessiRăzvănykăă99 a răspuns:

Ce tampenie omule!

Se zicea ca o sa vina sfarsitul in 2000, a venit sau suntem in rai?big grin

O tampenia a americanilor!