| DigitalRammstein a întrebat:

TSalut TPU am citit un Articol legat de Copii Indigo se spune ca au Puteri Paranormale si am inteles ca sunt nascuti intre ani 1970-2000 si eu sunt nascut pe 11 August 1994 nu va pacalesc daca nu ma credeti eu nu va mint eu sunt chiar nascut pe 11 August 1994 si de ce nu am puteri paranormale sau cum au altii copii Indigo sau de Cristal sau de Foc sau Solariani sau Delfinii acum o sa apara o generatie cica trimesi de Dumnezeu Copii Curcubeu din Univers cum au fost si ceilalti copii trimisii da eu de ce nu imi amintesc de unde am fost adus adica nu imi aduc aminte de pe ce planeta am fost adus sau cum spun altii copii la alti parinti stitii ca sunt si Adultii Indigo si Adultii Solariani si Adulti de Cristal si Adultii de foc eu am 17 Anii si mai am putin si fac 18 Anii si o sa fiu Adult Indigo ca ei spune ca au venit sa schimbe lumea din Matricea Matrix sau din Iesirea Matrix adica mai pe scurt ei au fost trimisi sa schime lumea in bine da sa nu ma faceti nebun daca va zic ce simturi am sau ceva eu nu imi aduc ca altii copii Indigo aminte ca am fost aruncat de pe nave spatiale extraterestre sau sa spun ca voi nu sunteti familia mea cum spun altii copii care se nasc copii Indigo deci eu simt niste simturi asa cand mananc ceva simt ceva adica nu cum simtiti voi Oamenii simt altceva simt gustu la mancare sau nu stiu cum va rog nu ma faceti nebun va rog frumos credeti-ma nu ma jignitii sau radeti de mine va rog frumos ca sunt cu picioarele pe pamant laughing rolling on the floor doar nu sunt din planeta marte sau de pe planeta Venus cum zic altii copii din astia eu sunt cu picioarele pe pamant pe Planeta Mama laughing asa deci eu simt cum merg adica nu cum simtitii voi oamenii ca mergeti eu simt mai mult cum merg adica ma refer ca simt cum merg eu si cand ma uit la o persoana nu simt ca merge ia simt eu ca merg sau cand ma uit la ea eu simt ca ma uit la ea am auzit de o putere paranormala da nu o inteleg e la Copii Indigo Puterile alea Paranormale daca puteti voi sa imi spuneti prieteni mei de pe TPU mai exact ce e cu puterea aia paranormala ca nu ma pricep va rog frumos dau funda cine imi explica ca nu o inteleg inteleg atatea lucruri si nu inteleg puterea aia paranormala
Clarkinestezia: capacitatea de a simti o atingere sau o presiune fizica, produsa de ceva ce nu este prezent.
puteti sa imi explicati nu fac misto de voi cum cred altii va spun adevaru va rog frumos sa ma credeti ca daca ma duc la un Psihiatru sau la un Psiholog sa ai spun despre asa ceva ma tine sub medicatie si imi fura Darurile Spirituale pe care le-am va rog frumos ajutati-ma voi ca eu sunt mai singuratic si nu am prieteni sau prietene care se ocupa cu puteri Paranormale cu chestii din astea ca ma pasioneaza Spiritualitatea si chestii de genul acesta despre Chakre sau despre Meditatii si tot nu mi-am dat seama ce sunt cu Simturile astea pe care le posed eu va rog frumos daca vreti sa imi spuneti mai multe pe Id-ul de mess al meu va las Adressa mea de contact Id-ul Digital_Rammstein@yahoo.com daca va merge Yahoo ca mie dimineata mi-a dat Troubleshooting cand am intrat in el la Signing funda cine ma ajuta cu Simturile acestea care le-am eu
stiu si eu ceva despre Aura si despre chestii din astea da nu pot sa imi vad Aura adica nu imi dau seama ce vad la Aura funda cine ma ajuta in legatura cu simturile ca sa nu ma faca nebun lumea de legat happy?

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu te fac nebun dar iti fac o recomandare, spune-le parintilor tai sati cumpere cateva capre sa le pasti, ai nevoie de stat in natura, calculatorul te-a tacanit bine si cine stie, Petrache Lupu de la Maglavit era cu oile cand i s-a aratat God, ori tu cu niste capre macar de un sfant si tot o pui. O sa auzim minunea cand se va intampla si pana atunci succesuri in viitor, vei fi un minunat guru si o sa vin negresit sa-mi pui mana pe cap, poate scap de viagra.

| DigitalRammstein explică (pentru Hombre):

Tare mai facut sa rad mi-ai amuzant ziua laughing ba da nu sunt nebun de loc chiar le am simt ceva ce nu simtitii voi nu ma drogez mane nu ma fa nebun uitete la articole cu cartii cu copii indigo deci eu cand ma uit la o poza cu Iisus Hristos eu vad ca ma uit la poza aia sau nu stiu cum sa iti explic Hombre te rog frumos nu ma crede nebun nu ma drogez si nu sunt vreun guru cum fac penticostalii si multumesc de Raspunsurile de Succesuri in viitor au fost amuzante da nu sunt guru sau vreun invatator spiritual intelegi nu te mint chiar le-am te rog frumos crede-ma si pe mine ca nu ma crede nimeni ca daca ma duc la un psihiatru sau la un psiholog spune ca am imaginatia bogata sau am probleme schizofrenice testele medicale la creier mi-au iesit bine nu am nimica sunt complet sanatos ori a dat eroare aparatu cand l-a folosit pe mine laughing ca stii ca mai se intampla cazuri din astea eu nu ma enervez cum faca altii sau zic mami cumparami chestii din alea si daca nu are banii face crize copilul acela eu nu fac asa

| Hombre a răspuns (pentru DigitalRammstein):

Prietene mi-am mai revenit din nebunia cu referendu' si am chef de glume sa ma redresez. Serios acu' ma pui pe ganduri cu problema ta si daca e sa te iau in serios chiar nu stiu ce sfaturi sa-ti dau caci chiar si tie ti-e greu sa explici ce anume simturi "deviationiste " de la normal sau fata de cei lalti simti tu. Ai incercat sa-mi spui ca atunci cand te uiti la o poza cu Isus vezi sau simti ca te vezi pe tine privind poza, ca ai fi in spatele tau si te vezi pe tine privind poza, asta vrei sa spui?

| shadovv a răspuns:

No comment.

| DrugFree a răspuns:

Ca sa ne clarificam.Lasa intrebarile filozofice pentru cine le poate formula. Ce spui tu aici e doar o concluzie pe care o poate face oricine. Nu exista asa ceva. Hombre are dreptate. Nu prea cred ca ai 17 ani, la varsta de 17 ani trebuie sa vezi realitatea mult mai inrelectual, nu o concluzie trasa de niste oameni "stiincifici" care vor sa atraga atentia.

| WhatheWow a răspuns:

Tu ori ai stat prea mult la soare si atunci intelegem reactia, ori ai descoperit unde tine taticu sticla cu rachiu...e ce zici, rachiu nu?

| WhatheWow a răspuns:

Ma... tu esti Copilul xerox nu indigo! Hai ca te-am prins, ai ceva neuroni acolo, nu esti chiar retardat dar te-ai hotarit tu, copilul xerox, s-o dai in Bendeac cu noi. F-a si tu ceva util ca de exemplu poti "mute fuste", sau copil de vaci, ca in tenis; si daca tot te mai plictisesti poti sa plimbi si ursu ca poate are nevoie de-o companie! Ne lesi?!

| DigitalRammstein explică (pentru WhatheWow):

Ce gandesti tu acum prin gandu tau ca te crezi vreun mare filosof sau vrei sa ajungi vreau-un Politician de Succes la inconstien vezi ca Subconstientu lucreaza Tata si ai grija sa ti-l improspatezi cu ganduri Pozitive te rog frumos eu nu te judec eu spun ce gandesti tu si nu ma laud cu vreo putere paranormala sau cum se lauda altii pe Batranelul Youtube

| metamorfoza666 a răspuns:

Cu cat ai luat gramul ca se pare ca-si face prea bine efectul? thinking

| DigitalRammstein explică (pentru metamorfoza666):

Nu am luat nici un gram sunt complet sanatos nu sunt beat de loc da-mi Add sa iti zic adevaru ca sa ma crezi la adresa de email Digital_Rammstein@yahoo.com ca la copii Indigo se simt singuri si asa ma simt eu adica se simt necunoscutii de nimeni
P.S in legatura cu Drogurile gen LSD de deschide Glanda Pineala Fortat nu ma droghez cu asa ceva sa vezi Reptile gen Soparle Iguane cum se schimba politicieni si Afaceristii si liderii politicii sau droguri mai cunoscute Exstasy mai pe scurt porumbei dragostei cunoscut de tineret nu ma dorgez de loc cu asa ceva eu ascult meditatie Antica happy

| xqMelaniiie a răspuns:

Hei! Am citit Inuaki Reptilianul din mine de Aryana Havah si cred ca este o aburela desi cred cu tot sufletul in paranormal! NU EXISTA COPII INDIGO! Da, intr-adevar persoanele nascute intre anii 1970-2000 sunt mult mai avansate spiritual decat restul.S-a facut un studiu si oamenii de stiinta cred ca mayasii morti[nu cei trecuti in cealalta dimensiune]s-au reincarnat in noi.Si e Matrice...nu Matrix! Aryana Havah, cea care a bagat in sperieti lumea cu "tunelurile electromagnetice" este un psiholog din Romania....iti recomand sa accesezi site'ul http://www.paranormal.ro! Poate gasesti raspunsurile de care ai nevoie!

| DigitalRammstein explică (pentru xqMelaniiie):

Buna ce faci poti sa imi dai si mie add sa iti spun despre simturile mele te rog frumos happy la Digital_Rammstein@yahoo.com