| DigitalRammstein a întrebat:

eu cand ma gandesc la Sex & Dragoste & Iubire imi vin crize si tip si nu ma pot linistii eu am varsta 17 Anii si nu am facut-o pana acum deci asa eu cand ma gandesc la Sex & Dragoste imi vine sa fac ca toate alea si tip ca pentru ca eu nu am avut prietena nici gagica daca puteti sa ma ajutati va rog frumos si sunt si Virgin da sa nu radeti ca eu nu va jignesc deci la mine cand mi se scoala Penisul imi vine in ganduri Sex & Dragoste si dupa aia imi vin crizele si transpir si ma eliberez din ura din inima eu sunt nascut pe 11 August 1994 sunt Copil Indigo si cred ca s-a facut o Tranzitie in Anul 1995 deci asa eu am si niste puteri paranormale da eu pana nu imi satisfac dorinta de dragoste imi vine sa urlu si cer si eu ajutoru cuiva ca vad ca daca apelez la ingeri nu ma ajuta si eu sunt Copil Indigo si cred ca s-a facut Tranzitie in anul 1995 daca la fete le plac baietii cum se cade si Intelectuali puteti apela la mine toate fetele se apeleze la mine Caut si eu o prietena da nu gasesc va rog frumos si am niste simturi care le posed eu deci cand ating ceva eu simt acea putere fizica sau nu stiu cum sa va explic prin cuvinte deci cand mi se scoala cucu adica Putulica sau Penisu in Momentul acela imi vine in minte Dragoste & Sex si ma enervez ca sa imi iasa ura aia din mine ca daca imi iese ura aia din mine ma simt ca nou ca si nimic cum nu s-ar intampla si pot sa iubesc din ciudat corp mai am si eu
de la ce sunt Gandurile acestea de Dragoste eu sunt si Spargator de Sisteme si NonConformist asa sunt Copii Indigo daca vreti sa vb cu mine sau fetele Id-ul Digital_Rammstein@yahoo.com si cred ca o sa va placa si voua fetelor puterea mea care o am si va asigur ca o sa fiu un Mascul in Calduri cand o sa fac sex pentru ca am puteri Extrasenzoriale si cu Simturi de Atinegere si nu sunt urat la fata sunt Frumusel si stiu ce ganditii sau ce faceti chestii din astea va citesc gandurile prin telepatie funda celui care ma ajuta sa rezolv problema si sa imi dea si Fete Add la Id-ul meu care l-am lasat Digital_Rammstain@yahoo.com

13 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Intr-un fel tot ce zici tu aici e ciudat si ar arata ca faci misto laughing
dar daca totusi e adevarat...nu ai nici o putere ciudata sau orice altceva crezi tu happy poate esti doar obsedat de sex din cauza ca nu ai prietena, gandurile la sex, le are oricine, masturbeaza-te...si atunci cand ai erectie nu dispera chiar asa tare, nu esti singurul baiat la 17 ani care nu a facut sex sau care nu a avut iubita
poate trebuie sa mergi la un psiholog...dar cred ca te poti linisti singur
daca ai intrebari, da-mi mesaj privat

| DigitalRammstein explică (pentru Bogdan1o):

Poti sa ma ajuti uite iti dau Id-ul meu Digital_Rammstein@yahoo.com nu glumesc si pot sa iti spun mai precis simturile ca le stiu da nu iti fac in ciuda sau cum se lauda altii ca nu stiu ce puterii Paranormale au

| DigitalRammstein explică (pentru Bogdan1o):

A pardon nu este Digital_Rammstain am scris prea repede
scuze uite care este Digital_Rammstein@yahoo.com
acesta este Id-ul corect poti sa imi dai Add Te Rog Frumos cu E in fata daca te gandesti ca iti fac literatura sau te corectez ca nu stii sa scrii nu gandii asa nu te judec cum scrii poti sa scrii cum vrei

| DeeaMarry a răspuns:

Si pentru asta ai scris atata?
Eu zic ca erau destule primele 3 randuri.

| คเค๓เк a răspuns:

Hai ca am raslaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poza mea din avatar e cea mai edificatoare pentru situatia in cauza

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Oarba laughing esti cumva extraterestru?

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Ba esti unicat..asa ceva nu am mai vazut.

| DaW a răspuns:

Ai repedtat dragoste si sex de miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de ori straight face GOD straight face

| blueSky_3324 a răspuns:

Ciudatel mai esti! ai incercat vreo femeie de pe marginea soselei? incearca sa vezi cum e.Have a nice day

| FreshFresh a răspuns:

Du te ba baiatule la psiholog, ma rog, in cazul ta, psihiatrurolling on the floor

| Aranida a răspuns:

Se vede ca nu-ti place scoala, efectiv nu am inteles nimic din ce ai spus. Probabil daca nu ai fi asa disperat, ai gasi o fata si ai rezolva problema.

| kosma2098 a răspuns:

Te-ai gandit la sinucidere?raised eyebrows