| nutepriveste21 a întrebat:

Un anonim a postat un anunt precum ca a plantat bombe in toate bisericile si ca vor exploda in noaptea de inviere la ora 0:00. Tinand cont de faptul ca bisericile au ramas in picioare dar postarea a disparut de pe TPU credeti ca sa volatizat din cauza suflului exploziilor? Mentionez ca persoana e anonima doar ca comportament nu ca nume.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce sa-i faci.eu l-am injurat si am vrut sa vad daca imi da replica dar postarea s-a volatizat o data cu el.sunt curios ce are de zis.ok bye

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Limba română ai dat-o la găini?

| Vizitiul a răspuns:

Decat sa te preocupe astfel de tampenii, mai bine ai invata sa scrii.

| Filozoful a răspuns:

A vrut si el sa se dea Saddam Hussein.

| blueorange1302 a răspuns:

Pai daca ar fi interzi.a numele tau ar.una nuteprive. te21(ai.cri.,,.,, nu,, ş,, )

| Niros19 a răspuns:

Si tu chiar ai crezut prostia aluia?