| Biggiesan a întrebat:

Va treziti uneori noaptea din somn si va intrebati ce rost au toate astea?

19 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

De obicei, cand ma trezesc din betie imi pun astfel de intrebari.

nony
| nony a răspuns:

Nu, dar tie iti recomand niste somnifere puternice, niste anti-depresive si, inainte de somn, 2-3 beri.Serios!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Niciodata, dorm tun, daca ai avea o activitate solicitanta, nu ai mai avea timp de drame filosofice. Fundik si votik?

| miradoniz a răspuns:

;)) Mi s-a mai întâmplat, mai ales când sunt foarte obosită;)) Nu contează, mergem mai departe;)) trece;)) dacă nu trece și nu trece... uneori mă ajută așa ceva;)) http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg&feature=relmfu

| Skylar a răspuns:

La realitate te referi nu?

| NickiMinaj a răspuns:

La cat de prost dorm, asta mi-ar mai lipsi...

| Shammal a răspuns:

Daca ma trezesc, ma culc la loc nu imi pun nici o intrebare dar dimineata cand ma trezesc, vizualizez ce am visat, imi aduc aminte cat pot si interpretez in modul meu

| Bogdanux a răspuns:

Da ma trezesc, ma uit la ceas, bag capul in perna.

ZzzzZzzzZZZzZzzzzZZZZZzzzzz

| Just1dream a răspuns:

happy chiar m-ai facut sa zambesc cu intrebarea asta. da, de multe ori ma trezesc in toiul noptii parca auzind in surdina una dintre melodiile ce imi staruie in gand si imi aminteste de numeroase clipe de mare insemnatate mai mult sau mai putin frumoase. m-am intrebat de nenumarate ori ce rost au toate astea?, dar am inceput sa ma intreb si ce rost are sa imi pun intrebarea asta?
oare de ce suferinta? poate pentru ca in lipsa ei fericirea si linistea nu ar mai avea valoare ori poate ca nimeni nu poate raspunde la intrebarea "de ce?"

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

De ce traim? ca sa ne simtim bine, sa fim fericiti, sa invatam

| Lecabel a răspuns:

Da, uneori ma trezesc noaptea si ma intreb " De ce?" si de cele mai multe ori am nevoie la toaleta

| dollydee a răspuns:

DA.ma trezesc, ma intreb, dar nu am obtinut niciun rezultat pana acum. Dar tu?

| Tsunade99 a răspuns:

Eu ma mai trezesc noaptea, insa "toate astea" adica ce?

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu uneori cand vreau sa ma sune EL.m trezesc si zic " nu m sunat..." sau da, uneori ma trezesc si zic.de ce traiesc? sau incep sa plang.cand sunt suparata.dar " toate astea" la tine.nu inteleg ce suntthinking

| PaulCCraciun a răspuns:

Daca ai postat intrebarea la "filosofie" nu inseamna ca ceea ce ai intrebat tu este ceva "filosofic", pur si simplu te-ai trezit vorbind.

| Cristianne a răspuns:

Mă trezesc mereu și mă întreb.Și niciodată nu mi-am dat un răspuns.:yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când spui "toate astea" te referi la ce ni se întâmplă? Da, mi s-a întâmplat. Ce-am făcut? M-am culcat la loc, nu mai vreau întrebări fără răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea obosit dupa o zi de munca extenuanta (pe bune), pentru a ma mai putea trezi noaptea, si a-mi pune intrebari existentiale de genul asta. Crede-ma, stiu ce spunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu noapte, dar mi-am pus si eu intrebari de asta filozofico existentialelaughing.si evident, nu am ajuns la nici un rezultat. Dar nu asta conteaza, nu.i asa?happy