| m2704 a întrebat:

Avet ivreodata dimineata cand va treziti senzatia ca noaptea a fost foarte lunga, in genul nu stiu exact cum sa explic. dar sa zicem ca nu sti cine esti a trecut parca o vesnicie de cand te'ai pus la somn. ceva de genul

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Depinde cat de obosit/a esti!
Daca esti prea obosit, se poate uneori sa ai impresia ca ai dormit foarte mult, sau atunci cand nu prea poti sa dormi, ai impresia ca te trezesti din 5 in 5 minute si ca nu se mai termina odata noaptea!

| NatureSelf a răspuns:

Si totusi, din somn nu-ti ajunge nici odata. Se intampla chestia asta cand esti stresat si nu poti dormi, ai o neliniste si incepi sa te si enervezi.