| RAY a întrebat:

Atacuri de panica cand va treziti din somn ati avut vreodata?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu.

| StrongHeart a răspuns:

Da,eu am avut pe langa asta mult timp si cosmaruri foarte des,un factor e ca nu respiram bine,deci in concluzie respiri bine,dormi linistit, nu respiri bine, ai cosmaruri si chiar atacuri de panica, parerea mea, dar sunt si alti factori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

An avut dar culmea, dupa ce am luat pastila anti-palpitatii

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mafia farmaceutica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi se intampla in ultima vreme, sa ma trezesc deodata cu tensiune, durere de inima.
Nu-i de la respiratie, sa comentez si raspunsu de deasupra ca eu sunt cea cu cosmarurile, si da cosmarurile erau din cauza la respiratie, nu am fumat niciodata dar am avut perioada lunga de stres si asta ma facea sa respir mai repede. Am mai revenit la vechiul obicei de tras mult aer, respirat lent, si a aparut si problema asta sa ma trezeasca "inima" din somn.
De fapt s-a intamplat si ceva, ca eu am mereu corpu rece si intr-o iarna, tatal meu mi-a incalzit mainile, si ma dureau, de atunci mi se intampla. Da e bolnav cu inima tata, dar acum sa ma gandesc ca mi-a dat boala asa ..ciudat. Dar cand m-a trezit, s-a intamplat si sa fie prezente anumite persoane, si am inceput sa ma gandesc la cum eram spiritual conectata la ce se intampla in jurul meu.
Si perioada aia sa ma trezesc si apoi sa ma speriu, sa incep sa plang, incerc sa fac ceva sa ma distrag de la problema. Se intampla de ani. Si iarna ma apuca, vara ma simt altfel intre plante, cald, soare.

| Michaeel a răspuns:

Doar când am avut coșmaruri.