| AvalohAlyn a întrebat:

Va veni sfarsitul lumii candva ce credeti?

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De cand ma stiu, sfsrsitul lumii a venit deja de mai multe ori.
Multi s-ai si sinucis de frica, anticipat. laughing

| BuLaNNNeL a răspuns:

Sfarsitul lumii e zilnic pentru diversi oameni. "Sfarsitul" a inceput de mult, e doar o chestiune dr timp. Atacuri teroriste, mancare plina de otravuri, hormoni si antibiotice. Stam bine laughing

| Elena9328 a răspuns:

Da. Atunci când o să mori.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai traim noi sa o mai vedem si pe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Andrei900Boss a răspuns:

Da va veni cum a spus Robert a venit dar nu stii ca suntem in sfarsitul lumii. laughing suntem zombii acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Unindividn0rmal a răspuns:

Buna! 100% va veni. Mai devreme sau mai tarziu, ori ne omoram cu manana noastra distrugand natura (in ultimii 100 de ani au fost taiati 40% din toti copacii de pe Terra) ori coliziunea cu un obiect spatial, ori peste aprox. 4 miliarde de ani soarele se va stinge si Pamantul nu va mai primi caldura si lumina (RIP) Poate moare Iliescu pana atunci, dar nu cred happy! O zi buna!

| Andrei144 a răspuns:

Nu,"nimic nu moare ci totul se transforma"in primul rand lumea înseamnă pământ nu? Pai se poate dar șansă e mica să fie de la un obiect ceresc, mai probabil am muri de la un război nuclear, AI, desigur să nu uităm și de schimbările climatice, pe lângă poluare și cele naturale. Oricum cel mai important e că universul nostru la un moment dat nu va mai susține viața( nu se știe dacă pur și simplu va intra în starea de repaus complet sau se strânge din nou creând alt univers) deci cam da va veni sf lumii(cam în câteva sute de trilioane de ani)

| laurrotaru a răspuns:

Sfarsitul lumii vine pentru fiecare in parte