| LaviniuA a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa plangeti in vis?
Eram pe jumatate constienta ca visez, dar nu voiam sa ma trezesc ca eram prea obosita.
Ceea ce traiam si gandeam era atat de trist incat plangeam in hohote. Ma intrebam de unde am atatea lacrimi. Si era un vis care nu se mai termina. Tot vedeam si vedeam aceleasi lucruri care ma intristau enorm sad As fi vrut sa pot schimba lucrurile, dar deja se intamplasera si nu mai puteam face nimic.
Cred ca am inteles mai bine importanta unor lucruri pe care le-am facut recent.
Cand m-am trezit nu aveam nicio lacrima pe fata.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si atac de panica si paralizie si plans si vise lucide unul dupa unul de numai puteam face diferenta care e realitatea

| T0T a răspuns:

Nu cred.

| dullcat a răspuns:

Da, mi s-a intamplat.Eu m-am trezit cu lacrimile pe fata.Life happens.A trecut, deci e ok.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, dar eu m-am trezit cu lacrimi.Deci unora li se întâmplă și mai și decât ție, întotdeauna.Remember it.

| LaviniuA explică (pentru J0B0MAT):

Stiu, dar imi place sa ma gandesc la aia carora li se intampla mai bine decat mie.

| ReZiSTorr a răspuns:

Am patit

| Pikmin a răspuns:

Mi s-a întâmplat

| Ximena96 a răspuns:

Da, si eu am trecut prin asta. O specie de vis in vis. Visezi ca te trezesti in alt vis.