| Anonimow a întrebat:

Am visat ca ma vedeam dormind in pat, eram acolo in camera dar ma vedeam in pat dormind si vroiam sa ma trezesc dar nu puteam iar dintr-o data am inceput practic sa trec prin pereti si sa ma duc undeva spre cer sa zic asa iar apoi m-am trezit .....vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Dahliaa a răspuns:

Da. Si eu am visat intr-o zi ca am ramas paralizata. Nu mai puteam sa ma misc. Visul ala parca ar fi fost ceva real.

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Chiar azi dimineata mi s-a intamplat, de doua ori am visat ca m-am trezit, ma imbracam, plecam la gara...bineinteles, cand m-am trezit era deja prea tarziu, pierdusem trenul. Asa ca am mai dormit o ora. Visele astea apar atunci cand suntem foarte obositi, pur si simplu nu reusim sa ne trezim complet si ramanem asa suspendati intre vis si realitate. Nu-ti fa griji, daca adormi mai devreme seara, sa ai timp sa te odihnesti, nu ti se mai intampla.

| TheSPiKEE a răspuns:

Lasa-te de GTA San Andreas cu airbreak-ul pornit, dauneaza grav viselor!