| ana333pupicei a întrebat:

Voi credeti ca exista sirene? daca nu atunci uitati-va la videoclipul cu sieenele din Israel

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Se spune ca intr-adevar au existat candva si minotauri, uriasi si ca nu ar fi doar invetii umane, insa personal nu cred in astfel de mituri

7 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu exista niciun clip cu sirene reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi tot ce vezi pe internet?

| AnotherOne02 a răspuns:

Exista,dar nu arata ca alea din H2O(alea adevarate sunt hidoase x.x ).

| RebecCa11 a răspuns:

Poate ca exista, da cu siguranta nu au puteri supranaturale, sau nu vorbesc sau nu se compara cu cele din H2o laughing

Răspuns utilizator avertizat
| VBC7 a răspuns:

E doar un mit creat de marinari.