| OnePiece a întrebat:

Voi credeti ca omul a fost pe luna?

Răspuns Câştigător
| StJimmy a răspuns:

Dar Luna a fost pe om?

| OnePiece explică (pentru StJimmy):

Da. In speta pe aia care zic ca n-am fost. happy

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Da. Omul, pe oriunde merge, creeaza probleme. De fapt, dupa asta stii daca a fost cu adevarat pe undeva. Daca cineva iti zice ca a fost undeva si totul a mers perfect, poti sa nu il crezi, sansele de a nu fi mers sunt foarte mari. Insa, atita timp cit exista zisa celebra "Houston, we have a problem!", aselenizarea e cit se poate de credibila.

| RAY a răspuns:

Au fost a vazut ca nu-i nimic de luat si nu sa mai dus, daca era petrol, aur, diamente, dolari mai mergeau dar asa nu au interes

| Clorox a răspuns:

Da!

| peperonies a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu cred ca omul a fost pe Marte.

Răspuns utilizator avertizat
| DoriKat a răspuns:

A fost omul pe lună, sunt dovadă bucățile de sol care le-a adus înapoi de acolo.

| cosssmyn a răspuns:

Multi vorbesc putini cunosc, cati dintre voi stiti macar, ca nici unul dintre cei care spun ca au fost pe luna nu au curaju sa jure pe Biblie ca au facut asta?
Daca chiar au fost de ce nu au avut curajul sa jure?
https://www.youtube.com/watch?v=XtW72nT7cYQ

| OnePiece explică (pentru cosssmyn):

Biblia e irelevanta. Dumnezeu nu exista (decat daca, pe aceeasi logica, poti dovedi ca exista si Harry Potter).

| cosssmyn a răspuns (pentru OnePiece):

Pentru tine da e irelevanta