| dinulia94 a întrebat:

Cum credeti omul nu mai e acelasi dupa ce descopera ceva?

Răspuns Câştigător
| CiprianTPU a răspuns:

Eu unul am trecut prin astfel de momente si pot sa-ti spun ca m-am schimbat foarte mult. Nu ai cum sa ramai acelasi. Este imposibil, iar daca treci peste, ierti sau uiti, tot ramane o farama in inima si in mitea ta care iti aduce aminte in permanenta acele lucruri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce descopera si de influenta care o poate avea aceasta descoperire asupra sa...

| Zacram a răspuns:

De pinde ce e happy

| dinulia94 explică (pentru Zacram):

De exemplu cind afla ca este tradat de cineva anume, sau descopera ca realitatea nu e la fel cum sa asteptat...etc.etc.etc

| Zacram a răspuns (pentru dinulia94):

Cred ca ar puteaa ramine la fel sau daca s-ar schimba satr schimba cu susul in jos