| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Cand credeti ca va veni sfarsitul lumii?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In curand daca vine urmatorul razboi mondial

| N0xEterniS a răspuns:

Maine pe la 3:45. Daca nu vine maine, atunci poimaine la 9:15 sigur vine.

| AdrianVoicu a răspuns:

In 3,2, 1 kbooom

| Tyberiu2000 a răspuns:

Dacă e să ne raportăm doar la lucruri sigure, peste 2 miliarde de ani soarele nu va mai produce destulă căldură ca pământul să se poată afla în zona propice vieții, deci tot ce ști tu vegetație, animale oameni vor dispărea, iar peste 4 miliarde soarele se va prăbuși sub propria forță gravitațională, pierind și luând cu el cam întreg sistemul solar...

| Daniel_Dany_1989_piNa a răspuns:

Probabil cand nu vor mai exista copaci, sau raurile vor seca