| Mihai_7203 a întrebat:

1.De ce cand folosesc "Fraps"(acel program care filmez un joc; film.etc)filmeaza doar 29 de sec
2.De ce cand filmez NFS SHIFT mi se vede filmuletul cu roz?

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

1. Ai o varianta demo. Cauta pe www.thepiratebay.com varianta full.
2. Pai depinde daca ai si lag in timp ce filmezi si se mai vede si roz e clar de la calculator deoarece este supraincarcat. Pentru a evita aceasta problema incearca sa inchizi toate programele care ruleaza in afara de NFS Shift si Fraps. Daca nu ai lag in timp ce filmezi si totusi ti se vede roz inseamna ca e problema/eroare. Incearca si la aceasta problema varianta de mai sus.

Daca nu merge inseamna ca ori ai un calculator vechi care nu suporta ori ai un hard-disk plin. Nu prea cred ca ai hard-diskul plin deci inseamna ce e de la PC.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Din cauza ca nu l-ai setat cum trebuie si a ajuns in 29 de sec la 200 MB si s-a oprit! fa-i alte setari!

| ZeDe a răspuns:

Eu pot sta si cu messul si cu skype si cu nfs shift si tot am 60 fps va dau un sfat BUY IT! e doar 10 $ ce naiba intr-o luna ii strangi