| tudor_9886 a întrebat:

1. de ce nu imi merge camera web incorporata in laptop? am descarcat driver-ul original si nu il gaseste. spune ceva de genul dispozitivul nu este gasit.
2. si nici mouse usb nu imi merge. la PC merge dar la laptop se aprinde dar nu merge.

1 răspuns:
| FelixDilanMen a răspuns:

La bara de instrumente jos. E un stick cu o bifa da click acolo si verifici, cu camera e mai simplu astepti putin, cred ca scrie deva de genu, camera nu e gasita sau e ocupata in alta aplicatie!