| ETeo8327 a întrebat:

28 februarie 2014! Ajutor! Deci, peste 3 zile imi cumpar un nou smarphone si am o dilema.Eu normal vreau sa imi cumpar galaxy s4, dar dupa m-am razgandit ca e prea mare, si nu prea se merita chiar daca functiile acelea chiar functioneaza, si fim seriosi.Cine le foloseste.In fine l-am lasat balta, si ma gandeam la s3.Desi el este cam prea mare, si am auzit ca e foarte alunecos si fragil.Deci va rog sa ma ajutati, daca e bine sa iau un telefon de 5 inch (mai mare) sau de 4 inch si ceva.(s2 cam asa as vrea sa fie la ecran).Eu as vrea mai mult ceva mai micut dar ziceti-mi si mie va rog alt telefon cu ecran la fel ca s2, dar mai fain. URGENT cel mai bun raspuns, primeste funda.(Ma gandeam la un s4 mini, ce ziceti? Sau un s4 normal) As vrea un raspuns mai complex :*

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca banii nu sunt o problema: http://bit.ly/1ey6QoR
E un telefon foarte performant si... diferit. E mai performant decat s4(aproape cat s5). Ce il face mai special e ca nu e ca restul, sa fie imens. Are un ecran de 4.3 inch(galaxy s2 are tot 4.3 inch diagonala). In rest, poti sa gasesti pe youtube, google etc detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| alezzut a răspuns:

Pai eu pot sa iti dau 2 raspunsuri in functie de bani...Allview P6 Quad Plus si Allview P5 Quad amandoua sunt 2 telefoane excelente ce merita a fi cumparate...Ar mai fi ceva dar cred ca ar trebui sa mai astepti vreo luna si adica Allview X1 Xtreme un telefon foarte bun nu bun.Acum dupa ce alegeri vrei tu. Funda?

| ETeo8327 explică (pentru alezzut):

Ai zis exact opusul.Scuze dar doar SAMSUNG vreau sa cumpar si doar din variantele descrise.Dar mersi oricum

| alezzut a răspuns (pentru ETeo8327):

Stii cum? Tu vrei Samsung dar exista telefoane mai bune decat ce ai spus tu acolo cu ar fi Allview x1 extreme este cu mult peste s4 dar daca vrei ti-l poti lua ala ca e foarte bun si ala.Asta este parerea mea...