| Bogdan_9316 a întrebat:

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.
Cand nu sunt pe contul de yahoo ma lasa sa caut ce doresc.
dar cand sunt imi apare asa cum e mai sus. sad de ce?
Nu e bun contul meu sau?

Dau funda! O sa-si revina?

7 răspunsuri:
| stfnn a răspuns:

Problema e de la ei.

| Kampion a răspuns (pentru stfnn):

Am si eu la fel, dar cand ma deloghez numai face probleme, deci iesiti din cont.

Răspuns utilizator avertizat
| Kampion a răspuns:

E la fel si la youtube, o fii oare o problema de la servere, incearca sa ii dai restart sau daca nu astepti pana maine, sau astepti pana se repara problema, mai bine stai fara contul de yahoo, sau youtube, ca n-ai ce sa faci cu el.

| SilentDark a răspuns:

LOL si eu patesc la fel pe youtube...dar cred ca isi va reveni.cred ca e de la ei...au vreo problema cu serverele cred

| zoof a răspuns:

Frate si mie imi face la fel cand vreau sa caut ceva pe youtube crying

| Kampion a răspuns (pentru zoof):

Nu-ti face griji, isi revine el.