| ThinkPink a întrebat:

756Rami sunt buni pentru un calculator de 6 ani, pentru ca eu atatia am si vreau sa stiu daca imi mai trebuiesc, mersi?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Daca ai 768 mb memorie ram, e clar ca ai DDR.
In aceasta memorie nu mai merita sa investesti.
Dac nu te mai multumeste, strange bani pentru un pc nou.

PS: Un upgrade la memoria ram, o sa iti aduca un spor de performanta insesizabil. tongue

2 răspunsuri:
| andreyutzul98 a răspuns:

Depinde daca vrei sa-ti mearga gta 4 si alte jocuri de genul asta iti mai trebuiesc multi da' in rest e bunicel pentru cineva care nu e pasionat de jocuri d-astea mari de catziva gb e destul de bun da' pentru ailalti scuze da' iti mai trebuie cel putin inca 1 gb, fundita?

| loopzoor9 a răspuns:

laughing. depinde de ce windows ai. depinde daca esti gammer. daca ai windows xp, si il folosesti doar pentru programe. gen winamp, mess, web, filme. si de genul acesta da inca mai este bun, dar daca vrei geva de gen photoshop, office 2010 sau jocuri ca wow. cod 5-6, prototype, crysis, fifa 11 nu, nu mai este bun, dar aici depinde si de placa video si procesor. sper ca te-am ajutat, fundita?