| Marius_6821 a întrebat:

A ajuns cadul meu de credit in masina de spalat. Mai poate fi folosit? sau trebuie schimbat?

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Depinde...daca a suferit deformari grave ce de ex:rupturi sau denivelari nu iti recomand sa il folosesti se poate bloca in orice bancomant (ori in orcice centru unde se platest Card). Daca doar s-a udat un pic nu a patit nimic.Si mie mi s-a intamplat dar l-am folosit normal dupa ce l-am scos din masina...ei bine al meu se blocase in buzunarul unor blugilaughing. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Spalarea de bani (chiar si in forma electronica) este o infractiune si se pedepseste conform Codului Penal.
Sarbatori fericite

| boogdan91 a răspuns:

Eu cred ca s-a demagnetizat.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Scuza-mi greselile de gramatica.Scriu destul de repede*laughing. bancomat*; ca*; plateste*'Carding*;

| gab0ru a răspuns:

Depinde.daca are deteriorari sau alte chestii nu.l mai poti folosi.cel mai bine este sa incerci la banca sa vezi daca mai merge... fundita?

| JustABelieber a răspuns:

Daca nu s-a rupt in bucati il poti folosi.dar inainte de a-l baga in bancomat lasa-l putin pe calorifer sa se usuce dar ai grija sa nu intre prin el.succes!