| Mariana_8059 a întrebat:

A avut cineva laptop Msi? Ce parere aveti de calitate?

8 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Spre surprinderea multora, MSI chiar face laptopuri fiabile si bune. Comparativ cu alte modele de la producatori consacrati in industrie, cele de la MSI nu prea vin in service.

| Krina a răspuns:

Si eu am avut.Sunt ok.Si mai am 2 cunostinte care sunt multumite.

| Beeline a răspuns:

Da, cu taste numerice si ecran lat de 17". De 3 ani, folosit moderat, Celeron 2 GHz, placa video ceva shared. Nu ruleaza bine filme divx, din cauza ca n-are placa video, dar altfel, daca cumperi cu placa video, e OK. Depinde la ce vrei sa-l folosesti, deci sa-i alegi configuratia dupa asta. Ca si fiabilitate sau calitate nu vad diferenta intre MSI si Acer de exemplu. Succes!

| Mariana_8059 explică:

E msi 623. are placa video n-vidia 9500, il iau pentru grafica ( lucrez pe calculator la grafica ) si ocazional pentru jocuri. eu zic ca e bun, tu ce crezi de 623?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am si sunt super multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma sfatuiti sa fac? sa imi iau laptopul asta http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=135&prod_no=2122 sau sa incerc un Toshiba, dell...ma intereseaza sa mearga la jocurile astea noi din 2010 si care vor aparea ( fifa, nba, call of duty), sa aiba procesor bun care sa se miste repede si mai ales sa tina vreo 3-4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am msi cx600 si e super tare si bun are win 7 ultimate deci doar un cuvant TARE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un msi cx623 si sunt foarte multumit de el, joc heroes 5 cu detalii la maxim, starcraft 2 cu detaliile la high, prietena joaca sims 3 tot cu detaliile la maxim.