| RAY a întrebat:

Ce laptop aveti si ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu am un Asus, nu ma intreba de care, ca nu stiu, nu ma pricep asa de bine ca tine la tehnologie. Ce parere am despre el? Pai l-am cumparat de mai bine de 2 ani, si inca functioneaza bine, ar fi functionat si mai bine, daca nu primea cateva cazaturi pe ciment, dar in rest e bine.

| Tpuist a răspuns:

Am un laptop de aceeași firmă cu precedentul pe care l-am avut și am o părere bună despre el.

| xjkl a răspuns:

Am un Acer. Mi-e îmi place, e ok, funcționează bine, alte detalii nu pot să-ți dau că nu le am cu tehnologia. Eu aleg laptopurile și telefoanele după aspect laughing

| RAY explică (pentru xjkl):

Mai traiesti?

| xjkl a răspuns (pentru RAY):

Se pare că da.