| AirănMeidăn a întrebat:

A fost careva de aici prin deep web? Daca da, cum a fost, ati gasit ceva interesant?
*nu sunt sigura daca merita sa-mi iau Tor pentru asta, intr-un fel mi-e si frica cu toate ca nu-mi place sa recunosc*

am pus la categoria asta fiindca am sanse mai mari sa primesc un raspuns

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Este greu de gasit ceva interesant, cei care sunt acolo sunt tocmai pentru ca nu vor sa isi bage guvernele nasul. In general trebuie sa stii ce vrei si sa afli URLurile din conversatii cu altii mai initiati. Aici ai un mod de cautare (mai sunt si altele):
http://www.wikihow.com/Search-the-Deep-Web

| AirănMeidăn explică (pentru SkyPilot):

am vizitat link-ul ieri, dar mersi
vazusem pe 4chan un thread despre deep web si mi s-a parut al naibii de interesant, chiar daca nu stiu daca ceea ce spuneau aia acolo era adevarat
ti-as da link catre thread-ul ala, dar unfortunately l-au sters