| Vlad529 a întrebat:

Aș vrea să- mi răspundeți la trei întrebări.
1. Am băgat în telefon un card microSD de 32 GB, și îmi este foarte greu să-l conectez. De obicei, când pornesc telefonul îmi spune "Card SD a fost eliminat în mod neașteptat.", iar dacă îl opresc și pornesc din nou e conectat și tot așa. E normal? Ce pot să fac?
2. Când am cumpărat telefonul (un Philips S398) mergea bine netul, dar apoi nu se mai conecta. L-am resetat și credeam că s-a rezolvat. Dar, după un timp, netul nu mai mergea (puteam să mă conectez dar nu mai mergea, iar pe celelalte telefoane merge. Și singura soluție pentru asta e să-l restartez. Cum pot rezolva?

1 răspuns:
| TheAndi22 a răspuns:

Restaureaza-l la setarile din fabrica si ar trebui sa mearga si eu am patit asa ceva si acuma e ok happy