| anonim_4396 a întrebat:

Abia mi-am cumparat un mp4 si n am avut probleme cu el pana intr-o zi cand am realizat ca se aude mai incet casca stanga. Oare de ce? nu i am facut nimic.La inceput au mers foarte bine.

2 răspunsuri:
| Skiipper a răspuns:

Ma tem ca unele casti asa sunt.se strica repere.iti sugerez sa iti cumperi alte casti

| zmeurica90 a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie cu castile de la noul telefon. Eu cred ca ti s-a ars o casca, fiindca ai ascultat prea tare in castithinking Mie de aceea mi s-au ars multe casti laughing. Cumpara-ti altele. big grin