| robert08 a întrebat:

Acum cateva minute mi-am facut setarile pentru email pe un nokia 2610 dar cand dau send imi arata urmatoarea eroare: "cannot connect to network.check connectivity settings" ce ar trebui sa fac mesajul il inteleg dar nu s ce trebuie sa fac ca internet activat pe telefon am

1 răspuns:
| AcI a răspuns:

Poi eu cand mi-am activa netu pe o cartelea "nokia supenova" Mi-au trimis niste documnente de la cosmote pentru imi seta telefonul. Nustiu du-te mai bine la (orenge/vodafone/cosmote) si rezolva problema acolo!