| Don a întrebat:

Salutare
Am si eu un telefon marca Vodafone 1230 iar recent mi-am activat o optiune cu internet pe mobil insa la incercarea de a ma conecta la o pagina web imi este afisata urmatoarea eroare: " Failed to connect to the internet. Data coverage may be unavailable." stie cineva care ar fi problema si ce ar trebui sa fac sa imi functioneze internetul mobil?
Multumesc

2 răspunsuri:
| yldiiii a răspuns:

Ti-ai activat optiunea, dar setarile la telefon pentru web le-ai cerut de la operatorul la care esti?

| Don explică (pentru yldiiii):

Mi-am setat si telefonul dupa modelul oferit de ei pe site pentru telefonul meu si tot nu imi merge, insa acum imi intra pe www.google.ro insa pe alte site-uri nu.