| FastAndRelaxed a întrebat:

Acum cateva zile am auzit de Deep Web si vreau sa il accesez sa vad ce contine intrebarea este: pot fi arestat doar daca intru? Adica nu vreau sa cumpar droguri sau alte chestii ilegale, vreau doar sa vad ce e pe acolo voi ati intrat? Ce ati vazut pe acolo?

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Nu poti sa intri asa oricum, de pe google sau chrome, ce stiu ie ca trebuie sa intri in reteaua,, tor,, un sistem complex care te directioneaza prin mai multe calculatoare din toata lumea pentru a-ti pierde urma. http://playtech.ro/......ajuta-tor/

2 răspunsuri:
| anon85 a răspuns:

Bro e mai usor decat crezi si mai plictisitor decat iti poti imagina...
Ce crezi ca o sa se intampla? Ti se deschide al treilea ochi? lol
instalezi tor browser dupa intrii pe ahmia.fi si cauti ce vrei;
Daca nu ai bani e doar pierdere te timp. 4chan e mult mai interesant imo