| Ejkoli a întrebat:

Acum cateva zile laptopul s-a updatat. Am Windows 8.1 pe un Dell Inspiron 15. Nu stiu sigur, dar parca de cand s-a updatat nu mai merge Fifa 14 (nu mai porneste si nu imi zice nimic) si parca merge mai greu. Repet, nu stiu sigur daca e de la update sau de la ce. La restore system am un singur punct de restore care e facut chiar inainte de update doar ca la el scrie CRITICAL UPDATE. Asa ca mi-e frica sa nu afecteze sistemul. Ajutati-ma: de ce nu mai merge Fifa 14? (ca de asta vreau sa dau restore). Sa raspunda doar cine stie. FUNDA!

1 răspuns:
| Luca2005 a răspuns:

Pai eu zic sa reinstalezi sistemul de operare si dupa aia sa instalezi Fifa 14.